Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Артем Шевченко заявляє, що керівництво ТВі змінили законно

Скандал 5435 переглядів

Опубліковано - 23.04.2013 19:04 | Всі новини | Версія для друку

Артем Шевченко заявляє, що керівництво ТВі змінили законно
Артем Шевченко заявляє, що керівництво ТВі змінили законно
Зміни в керівництві телеканалу ТВі відбулися відповідно до закону.

Про це Радіо Свобода заявив призначений на посаду генерального директора ТВі замість Наталії Катеринчук журналіст Артем Шевченко.

«У рамках чинного законодавства змінили керівництво. Мене призначили. Я погодився з цим призначенням, ознайомившись із цим документом. Погодився на посаду генерального директора телеканалу, вважаю, що зможу його розвивати, зберегти його об’єктивність, незалежність, незаангажованість», – сказав Шевченко.

За його словами, поява нового інвестора і зміна керівництва ТВі зможуть убезпечити телеканал від продажу й перегляду його редакційної політики.

«Багато до цього було чуток, що різні люди, олігархи хочуть купити канал. І жоден із цих олігархів, а називалися в різних медіа і Курченко, і Хорошковський, і Медведчук, не є і не будуть власниками каналу», – заявив Шевченко.

Сьогодні на сайті телеканалу з’явилася інформація про те, що новим генеральним директором ТВі замість Наталії Катеринчук став Артем Шевченко, а новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Водночас Катеринчук і власник телеканалу Костянтин Кагаловський заявили про рейдерське захоплення телеканалу.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.