Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Порошенко продає свою частку у декількох ЗМІ

Медіа 26222 перегляди

Опубліковано - 24.04.2013 10:35 | Всі новини | Версія для друку

Порошенко продає свою частку у декількох ЗМІ
Порошенко продає свою частку у декількох ЗМІ
Позафракційний народний депутат Петро Порошенко продає частку в журналі “Кореспондент”, сайті korrespondent.net і радіостанції “Наше радіо”, а також готується інвестувати новий проект у сфері ЗМІ.

Порошенко більше не є партнером United Media Holding (UMH), пише "Коммерсантъ Украина".

Медіагрупа викуповує по 50% у "Нашому радіо" і KP Media (журнал "Кореспондент", сайт korrespondent.net та портал bigmir.net) у бізнесмена і стає єдиним власником цих компаній, розповіло джерело, близьке до однієї із сторін угоди.

У лютому цього року він також продав UMH свою частку в радіостанціях "Ретро ФМ" і Next.

Порошенко підтвердив продаж активів, уточнивши, що вона була здійснена за умовами опціону, укладеного сторонами в 2010 році.

"За угодою акціонерів, можливість реалізувати опціон була в обох сторін. Ми своїм правом скористалися", – уточнив віце-президент UMH Григорій Шверк. За його словами, операція зараз у процесі закриття, її суму назвати відмовилися.

Порошенко та UMH співпрацюють з 2007 року: тоді бізнесмен передав в управління медіагрупі радіостанцію "Радіо п’ять" (пізніше перейменована в "Ретро ФМ").

2011 року партнери спільно придбали "Наше радіо" у ірландської медіакомпанії Communicorp, а пізніше KP Media – у засновника компанії Джеда Сандена. Обидва активу тоді оцінювали в діапазоні $15-20 млн кожен – за підсумками 2011 року холдинг KP Media приніс UMH близько $2 млн EBITDA, а "Наше радіо" – близько $ 1,5 млн.

Проте сам Порошенко заявив, що може зайнятися новим медіапроектом.

"Я вважаю, що наша співпраця з UMH було досить плідною. Саме тому планую зосередити свою увагу на новому масштабному медіапроекті", – зазначив пан Порошенко. Коментувати подробиці він відмовився.

У розвитку медіаактивів Порошенко практично не брав участь: для нього це непрофільний актив, тому і змін у роботі видання та радіостанції не відбудеться, впевнений керівник Business Radio Group (радіо "Шарманка", "Шансон" та інші) Анатолій Євтухов.

"На ринку давно знали про підготовлену операцію. А самі активи, швидше, асоціюють з UMH, ніж з Петром Порошенком", – додає Євтухов.

Шверк каже, що після угоди будуть проведені "всі необхідні дії, щоб зробити структуру компанії простіше і зрозуміліше, в тому числі інвесторам".

У UMH неодноразово заявляли, що намагаються спростити структуру акціонерного капіталу і ведуть переговори з партнерами про викуп їхніх часток у спільному бізнесі.

Партнерами UMH також вважаються Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, яких називають співвласниками журналу "Фокус" і газети "Комсомольська правда", а також Ігор Суркіс (радіо "Динамо").

На початок 2010 року найбільшим власником акцій Advantest Plc, якій належить UMH, був її президент Борис Ложкін з часткою 81,67% (через Integrity International Holding Ltd).

Як повідомлялося раніше, Порошенко не відмовиться, якщо його попросять стати мером Києва.

Достойною кандидатуру Порошенка на пост мера Києва назвав і керівник київської "Батьківщини" Юрій Одарченко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.