Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Законопроект про «Нафтогаз» спрямований на передачу ГТС Росії

Газоват 5556 переглядів

Опубліковано - 28.04.2013 00:40 | Всі новини | Версія для друку

Законопроект про «Нафтогаз» спрямований на передачу ГТС Росії
Законопроект про «Нафтогаз» спрямований на передачу ГТС Росії
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» характеризує як державну зраду урядовий законопроект про дозвіл приватизації НАК «Нафтогаз України» та його «дочок» і оренду газотранспортної системи та підземних сховищ газу.

«Уряд Азарова подав до Верховної Ради законопроект, який, у разі ухвалення, призведе до втрати Україною контролю над своєю газотранспортною системою», − йдеться в заяві об’єднання.

«…передання РФ української ГТС поставить жирний хрест на будь-яких кроках України до енергетичної незалежності. Це пряма зрада національних інтересів, а всі ініціатори таких законодавчих змін, як і всі ті, хто своїми голосами у Верховній Раді підтримає цей законопроект, є державними зрадниками», − наголошує «Свобода».

У документі наголошується, що ВО «Свобода» послідовно виступає за збереження ГТС у власності і під контролем української держави. Також про неприйнятність законопроекту заявляв лідер Фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк і партія УДАР.

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді зняти заборону на приватизацію державних підприємств, дочірніх підприємств НАК «Нафтогаз України», що провадять діяльність із транспортування газу магістральними трубопроводами та зберігання його у підземних сховищах, а також підприємств, установ, організацій, утворених внаслідок їх реорганізації.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.