Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лавринович визнав, що Янукович може помилувати Тимошенко і без комісії

Влада 3828 переглядів

Опубліковано - 29.04.2013 17:50 | Всі новини | Версія для друку

Лавринович визнав, що Янукович може помилувати Тимошенко і без комісії
Лавринович визнав, що Янукович може помилувати Тимошенко і без комісії
Президент Віктор Янукович може прийняти рішення щодо помилування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко без рекомендації комісії при президентові України з питань помилування.

Про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович під час прес-конференції у Києві.

"Ця комісія створена для того, щоб готувати аргументовані пропозиції для глави держави. Глава держави бере свої рішення відповідно до Конституції, спираючись на те, що йому пропонують, але рішення приймає глава держави", - сказав Лавринович.

"У даному випадку Президент дивиться, прислухатися чи не прислухатися до тих рекомендацій, які йому дають", - додав міністр.

Як повіломлялося раніше, 27 квітня Комісія при президентові у питаннях помилування на своєму засіданні розглянула питання про помилування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко і вирішила, що питання про її помилування є передчасними.

Захист Тимошенко переконаний, що Янукович може помилувати екс-прем’єра, незважаючи на рекомендації комісії при президентові з помилування.

11 квітня під час візиту в Миколаїв Янукович назвав неможливим помилування екс-прем’єра Юлії Тимошенко, доки тривають суди над нею.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.