Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі

Громадська думка 8189 переглядів

Опубліковано - 7.05.2013 21:20 | Всі новини | Версія для друку

Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі
Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі
Україна опинилася на третьому місці в Європі за рівнем корупції у бізнесі, стверджується у дослідженні консалтингової компанії Ernst & Young.

Так, 85% опитаних українських менеджерів вважають хабар невід’ємним елементом ведення бізнесу.

Перше місце у рейтингу зайняли бізнесмени Словенії - 96% респондентів назвали підкуп буденною справою. Друге місце серед європейських країн посіла Хорватія (90%).

Ситуація у Словаччині, Греції, Сербії і Росії також не викликає оптимізму, адже понад 80% опитаних з цих країн визнали популярність корупції. Таким чином, згадані держави за рівнем корумпованості економіки можна порівняти з Кенією (94%) або Нігерією (89%).

Найменше, згідно з дослідженням, корупція поширена у Швейцарії: тільки 10% менеджерів з цієї країни відзначили велике значення хабарництва у їхній діяльності. Аналогічний показник для Фінляндії та Швеції склав 12%, для Норвегії - 17%.

У багатьох країнах загостренню ситуації сприяла економічна криза, зазначає представник Ernst & Young Штефан Гайснер. У гонитві за хорошими економічними показниками чимало менеджерів вдаються до сумнівних методів.

Зазвичай працівники фірм не мають особистої вигоди від таких операцій і діють в інтересах компанії. Однак Гайснер застерігає, що для підприємства це може обернутися "ведмежою послугою", адже "корупційні скандали можуть загрожувати подальшому існуванню фірми".

Раніше повідомлялося, що придушені зовнішнім тестуванням хабарі за вступ до українських вишів успішно були замінені на хабарі за те, щоб не вилетіти з вузів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.