Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Московських ринках ростуть ціни. Іноземні продавці зникають

Світ навколо нас 6341 перегляд

Опубліковано - 2.02.2007 19:15 | Всі новини | Версія для друку

На Московських ринках ростуть ціни. Іноземні продавці зникають
На Московських ринках ростуть ціни. Іноземні продавці зникають
За останній тиждень січня ціни на ринках столиці Росії виросли на 7 відсотків.

Про це заявив заступник головного санітарного лікаря по Москві Віктор Глиненко на засіданні міського штабу з реалізації заходів, пов'язаних зі вступом в силу Закону про міграційний облік іноземних громадян.

По словах Глиненка, співробітники штабу не тільки перевіряють санітарний стан ринків, але й відстежують зміни цін.

Голова комітету міжрегіональних зв'язків і національної політики столиці Олексій Александров, у свою чергу, відзначив, що Закон про трудову міграцію може привести не тільки до зростання цін, але і до закриття багатьох ринків.

За його словами, в Хабаровському краї вже спостерігається подібна ситуація.

В середині січня вступила в силу стаття закону "Про роздрібні ринки і про внесення змін до Трудового кодексу Російської Федерації", відповідно до якої іноземні громадяни можуть займати не більше 40 відсотків торгових площ, після чого ринки стали помітно порожніти.

З 1 квітня 2007 року на ринках взагалі не повинно залишитися іноземних громадян.

"Якщо зростання цін спостерігається при обмеженні іноземної робочої сили вже в 40%, то що буде з 1 квітня, коли цей відсоток буде дорівнювати нулю?", - відмітив Александров.

Іншу точку зору висловив начальник Управління Федеральної міграційної служби РФ по Москві Федір Карповець.

Він стверджує, що ціни в Центральному окрузі не змінилися, і браку товарів на ринках не спостерігається. По словах Карповця, відтік іноземних робітників, що спостерігається, пов'язаний з тим, що мігрантам необхідно оформити документи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.