Аратта - На головну

8 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Твої п’ять хвилин блиску – чиєсь життя» - сербські випускники відмовилися від святкового випускного вбрання

Світ навколо нас 5512 переглядів

Опубліковано - 3.06.2013 13:27 | Всі новини | Версія для друку

Випускники гімназії в Сербії прийшли на свій випускний бал у футболках і джинсах
Випускники гімназії в Сербії прийшли на свій випускний бал у футболках і джинсах
Випускники сербської гімназії відмовилися від суконь і костюмів, віддавши гроші хворим дітям.

Випускники гімназії 40-тисячного містечка Пірот у Сербії вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускний вечір. Заощаджені в такий спосіб гроші підлітки вирішили віддати важкохворим дітям зі свого міста, які потребують допомоги, – повідомляє сербське телебачення.

Під час акції школярі та викладачі зібрали 310 тисяч динарів (приблизно 2750 євро). Ці гроші вони передали трьом сім’ям із тяжко хворими дітьми. Зокрема, в урочистому залі гімназії передали гроші для 12-річного Предраґа Потіча, хворого на ДЦП, для 11-річного Матея Лазаревіча, який переніс 7 операцій, та 5-річного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП.

Після урочистостей у гімназії випускники пройшлися центром міста у футболках з написом «Твої п’ять хвилин блиску – чиєсь життя». Вчорашні школярі кажуть, що вони хотіли зробити щось таке, щоб їх запам’ятали, а також стати прикладом для наступних поколінь, повідомляє ТВі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.