Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада Росії параноїдально боїться громадських організацій

Імперія «Совок» 4678 переглядів

Опубліковано - 3.06.2013 13:48 | Всі новини | Версія для друку

Влада Росії параноїдально боїться громадських організацій
Влада Росії параноїдально боїться громадських організацій
Режим Владіміра Путіна ослаб і втрачає прихильників.

Про це в інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung заявив директор російського соціологічного інституту «Левада-Центр» Лєв Гудков.

«Режим Путіна став слабшим. Невдоволення в країні зростає з різних причин. У містах-мільйонниках новий середній клас висуває нові вимоги, такі як незалежні суди, свобода преси та вільні вибори. Крім того існують резерви соціалізму, де є стара промисловість. Там люди підтримують державну владу, оскільки без державної підтримки не можуть звести кінці з кінцями. Вони вважають, що в країні існує замало соціалізму. Країна розділяється: провінція хоче повернутися до радянських часів, а населення у містах хоче реформ», - зазначив соціолог.

«Імідж уряду страждає через постійні корупційні скандали. Режим відчуває цю слабкість, але він перекладає відповідальність за це на Захід. У владі існує параноя, що громадські організації можуть спровокувати революцію, як це було свого часу в Україні або в Грузії. Тому у відповідь на масові протести кінця 2011 року влада прийняла ряд репресивних законів, таких як закон про «іноземних агентів».

Число переконаних послідовників Путіна знизилось до 25%. Кількість суперників Путіна виросла до близько чверті населення. Відповідно до нашого недавнього опитування 55% громадян не хочуть, щоб Путін знову став кандидатом на наступних виборах. Але більшості населення байдуже. На цьому і ґрунтується система», - підкреслив він.

На думку Гудкова, Захід повинен більш жорстко реагувати на наступ на демократію в Росії.

«Я вважаю неправильним шлях тихої дипломатії. Сьогодні Росія рухається до диктатури. Такої диктатури, яку зараз за Лукашенки має Білорусь. Ставлення до цього повинно бути морально неоднозначним. Це не означає, що Росію треба ізолювати. Це тільки б допомогло швидше перетворити нинішній авторитарний режим на диктатуру», - додав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.