Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ще не осінь, а в Кремлі занервували та перейшли до мови погроз

Імперія «Совок» 6059 переглядів

Опубліковано - 14.06.2013 23:13 | Всі новини | Версія для друку

Ще не осінь, а в Кремлі занервували та перейшли до мови погроз
Ще не осінь, а в Кремлі занервували та перейшли до мови погроз
Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом суперечить планам Києва отримати статус спостерігача при Євразійському економічному союзі.

Про це заявив радник Президента Російської Федерації Сергій Глазьєв, виступаючи на "ABC: Україна й партнери" у Києві в п’ятницю.

"Якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС, це означає, що ми зможемо бути разом у Євразійському економічному союзі та Митному союзі лише в тому випадку, якщо Росія підпише точно таку ж угоду з Євросоюзом", - зазначив він.

"Але для Росії на сьогодні ця угода неприйнятна, оскільки вона носить дискримінаційний характер", - заявив Глазьєв.

"Той статус спостерігача, який ми плануємо врахувати при формуванні договірно-правової бази ЄЕП, буде надаватися лише тим країнам, які виявили готовність і бажання вступити до ЄЕП. У цьому ми бачимо сенс статусу спостерігача, як перший крок до спільної роботи з участі в загальному інтеграційнім об’єднанні", - пояснив він.

Як повідомлялося раніше, Україна й Євразійська економічна комісія (ЄЕК) домовилися про поглиблення взаємодії. Відповідний меморандум підписали 31 травня у Мінську прем’єр України Микола Азаров і голова колегії ЄЕК Віктор Христенко.

Даний меморандум передбачає участь України у роботі ЄЕК та її структурах, зокрема Митному союзі (МС).
За словами Азарова, Україна отримує можливість на запрошення головуючої сторони брати участь у засіданні органів МС, що "практично, нічим не відрізняється від статусу спостерігача" у МС, статут якого такий статус не передбачає.

Митний союз Росії, Білорусії й Казахстану почав функціонувати з 2011 року, у січні 2012 року були введені в дію базові угоди, що формують Єдиний економічний простір (ЄЕП).

Із лютого 2012 року приступив до роботи регулювальний орган МС і ЄЕП - Євразійська економічна комісія. Наступним етапом інтеграції має стати створення до 1 січня 2015 року Євразійського економічного союзу.

Від "Аратти":ми дуже вдячні Глазьєву за те, що він врешті сказав правду: ні Митний союз, ні Євроазійський економічний союз не є насправді об’єднанням рівноправних суверенних держав. Скоріш за все так звані "партнери" - це масовка при кремлівському керівництві.

Бо якби було інакше - навряд чи радник Путіна дозволяв би собі ультимативні висловлювання на яке має повноваження лише колективний орган управління об’єднання цих держав.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.