Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чому кияни не захищають Гостинний двір?

За право людини Регіон: м.Київ 6029 переглядів

Опубліковано - 26.06.2013 17:32 | Всі новини | Версія для друку

Чому кияни не захищають Гостинний двір?
Чому кияни не захищають Гостинний двір?
Готовність до протестів в українців є стабільно високою в усі роки незалежності, а проблема незаконних забудов хвилює більшість киян. Однак потенційних активістів лякає низька ефективність пікетів.

Про це на круглому столі «Гостиний двір – Таксім: спiльне і вiдмiнне», заявила соціолог, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

«Ми питали про основні проблеми, які вважають кияни найбільш важливими. Руйнація історичного обличчя Києва увійшли в 7 основних проблем. 36% киян сказали що це одна з найважливіших проблем. Але хоча кількісно протестів може бути по Україні багато, протестантів не настільки багато, щоб з ними рахувалися. Якщо говорити про Київ, кияни відповідають, чому вони не виходять. Тому що вони ліниві і тому що вважають, що за них вийде хтось інший», – сказала соціолог.

Тринадцять місяців триває рух на захист Гостиного двору. Учасники акції створили в Гостиному новий культурний простір, а після вигнання звідти вже на Контрактовій щотижня проводять культурно-просвітницькі заходи – мирні й «без прапорів».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.