Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Влада приховала дані про тендери більш ніж на 160 мільярдів

Скандал 5383 перегляди

Опубліковано - 9.07.2013 11:38 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Влада приховала дані про тендери більш ніж на 160 мільярдів
Хроніки дерибану. Влада приховала дані про тендери більш ніж на 160 мільярдів
У першому півріччі 2013 року у “Віснику держзакупівель” було оприлюднено дані про тендери на 131,94 мільярд гривень, тоді як у аналогічному періоді 2012 року було відомо про тендери на 307,75 мільярдів гривень.

За даними видання "Наші гроші", перестали публікувати свої тендери такі великі підприємства як Одеський припортовий завод, "Турбоатом", "Електроважмаш", "Київміськбуд".

Також практично перестали оприлюднювати дані підприємства вугледобувної галузі, які у 2012 році провели тендери на 28 млрд гривень, заводи зі структури "Укрзалізниці".

"Різке зменшення публічних даних про тендери відбулось після прийняття у липні 2012 року змін до закону про держзакупівлі, які дозволили державним підприємствам не публікувати у "ВДЗ" дані про свої закупівлі за власні кошти. Також провладна більшість ВР кілька разів розширювала перелік держструктур, які можуть проводити закупівлі без тендерних процедур. Одним з таких виключень став Аграрний фонд", - йдеться у повідомленні.

Як пише видання, зміни до тендерного законодавства подавав Кабінет міністрів, у Верховній раді за них голосувала провладна більшість. У дію прийняті законопроекти вводив Президент Віктор Янукович, який їх підписував.

"Для виправлення ситуація група опозиційних народних депутатів розробила законопроект №2207. Він дозволяє підприємствам не проводити тендери при закупівлях за власні кошти, але зобов’язує їх публікувати дані про саму закупівлю та постачальника. Цей законопроект поки що не зміг потрапити до розгляду в парламенті", - пише видання.

Як відомо, СБУ повідомило, що виведення закупівель підприємств за власні кошти з під дії закону та інші зміни до тендерного законодавства "від 50 до 75% бюджетних асигнувань під час процедури держзакупівель освоюється з численними порушеннями. Через корупційні оборудки у сфері держзакупівель збитки становлять 10-15% (35-52,5 млрд гривень) видаткової частини держбюджету щорічно".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.