Аратта - На головну

24 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи від опозиції інспектуватимуть міліцію і прокуратуру Миколаївської області

Влада Регіон: Миколаївська область 6592 перегляди

Опубліковано - 9.07.2013 17:12 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи від опозиції інспектуватимуть міліцію і прокуратуру Миколаївської області
Нардепи від опозиції інспектуватимуть міліцію і прокуратуру Миколаївської області
Народні депутати з фракції «Батьківщина» прибули до Миколаївської області для того, щоб проінспектувати роботу районних відділів міліції та прокуратури, а також зібрати скарги місцевих мешканців на міліціонерів.

Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

До інспекційної групи входять народні депутати Андрій Парубій, Ігор Бриченко, Геннадій Москаль, які планують об’їхати райцентри Миколаївщини, відвідати районні управління МВС та прокуратури і провести прийом громадян зі збору скарг на діяння чи бездіяльність працівників правоохоронних органів.

Зокрема, у вівторок опозиціонери планують відвідати райцентри Криве Озеро, Первомайськ, Арбузинка, Врадіївка.

«Відомо, що криміногенна ситуація в Миколаївській області різко погіршилася за останні роки. Ця ситуація очевидно спричинена неспроможністю місцевої міліції навести належний правопорядок в області. Замість виконання прямих обов’язків УМВС Миколаївщини займається політичними розправами над прихильниками опозиції», - нагадав народний депутат Андрій Парубій.

За його словами, під час інспекції особливу увагу депутати звертатимуть на вбивства, зґвалтування, нанесення важких тілесних ушкоджень, які лишаються нерозкритими.

Крім того, депутати влаштовуватимуть в райцентрах прийом громадян. Вони закликають місцевих мешканців не боятися та повідомляти все, що може вказувати на злочини з боку міліціонерів. За результатами збору скарг будуть оформлені депутатські запити.

«Ми обіцяємо добитися повноцінного розслідування щодо всіх зібраних фактів», - розповів Андрій Парубій.

За інформацією народного депутата Геннадія Москаля, інспекційна група вже має в розпорядженні список з двох десятків нерозкритих злочинів, скоєних на території Миколаївської області.

«Наше завдання – зібрати максимум інформації по цих справах, отримати нові факти і домогтися розкриття злочинів і покарання винних», - зазначив Андрій Парубій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.