Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО

Світ навколо нас 6491 перегляд

Опубліковано - 8.02.2007 00:45 | Всі новини | Версія для друку

В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО
В сенат США внесений законопроект про вступ України в НАТО
Група з 14-ти американських сенаторів внесла до сенату США законопроект про необхідність вступу в НАТО Грузії і України та про фінансову підтримку цих країн для підготовки вступу до Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомили в секретаріаті палати, передає «Новості Грузія».

Згідно з повідомленням, співавторами документа виступили такі сенатори як голова сенатського комітету у закордонних справах і кандидат у президенти США сенатор-демократ Джозеф Байден, сенатори-республіканці Річард Лугар, Чак Хейгел, Джон Маккейн, Норм Коулман та інші.

У заяві, що супроводжує внесення законопроекту, сенатор Лугар повідомив, що США підтримують вступ в НАТО таких нових членів як Албанія, Хорватія, Македонія, а також Грузія та Україна, для чого внесений законопроект передбачає виділення коштів «для надання їм сприяння у сфері безпеки в 2008 фінансовому році».

«Кожна з цих країн чітко заявила про своє прагнення вступити в НАТО і напружено працює над тим, щоб відповідати конкретним вимогам щодо членства», - заявив Лугар, який висловив співчуття у зв’язку з тим, що для України і Грузії НАТО досі ще не схвалив «план дій із членства», який вже існує для Албанії, Хорватії і Македонії.

«Грузія є молодою демократією, яка добилася величезного прогресу з часу «революції троянд». Вона знаходиться в критично важливій геостратегічній точці, і по її території проходить велика ділянка нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан, по якому на Захід перекачуються важливі енергетичні ресурси з Азербайджану, а в майбутньому і з Казахстану», - повідомив сенатор.

«Грузія протистоїть тиску з боку республік, що відкололися, підтриманих Москвою. У минулому прикордонні суперечки були названі як причини, через яку країну можуть не запросити в НАТО, але в даному випадку дії Росії, а не Грузії заважають прагненню Тбілісі вступити в НАТО», - стверджував Лугар.

Нагадавши про недавній вступ в НАТО семи країн, включаючи Латвію, Литву та Естонію, Лугар заявив, що «для США знову настав час проявити лідерство і закликати союзників прийняти нових членів, запропонувавши своєчасно вступити до НАТО Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії та Україні».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.