Аратта - На головну

11 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ДАІ призупинило видачу нових водійських прав

Влада 3933 перегляди

Опубліковано - 12.07.2013 12:01 | Всі новини | Версія для друку

ДАІ призупинило видачу нових водійських прав
ДАІ призупинило видачу нових водійських прав
В Україні зупинили видачу водійських прав з чіпами, про введення яких автоінспекція заявляла навесні.

Про це повідомив начальник ДАІ України Володимир Астапковіч, пише Сегодня.

"Так, видача таких посвідчень призупинена", – сказав він.

Головною і єдиною претензією водіїв стала дорожнеча нових посвідчень: за них потрібно було викласти не 198 гривень, а майже 250.

Як повідомляють у відомстві, після численних звернень громадян, в тому числі і в Кабмін, видача чіпованих посвідчень призупинена спецпостановою уряду на невизначений термін.

"Видача була припинена в червні після звернень громадян. Ми пішли назустріч. Тобто поновилися постанови, які раніше були скасовані, і документи з чіпами сьогодні не застосовуються. Ми повернулися до старих зразків", – прояснив ситуацію головний інспектор Департаменту ДАІ МВС В’ячеслав Шмельов.

Як відомо, Кабмін своєю постановою №185 від 13 березня 2013 року вніс зміни до законодавства щодо терміну дії посвідчення водія.

Повідомлялося, що з 28 травня 2013 року ДАІ почало видавати водійські права з інформаційним чіпом, на який вносилися біометричні дані власника.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.