Аратта - На головну

26 грудня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кабмін відклав введення нових правил оцінки майна на 3 місяці

Влада 5390 переглядів

Опубліковано - 1.08.2013 16:20 | Всі новини | Версія для друку

Кабмін відклав введення нових правил оцінки майна на 3 місяці
Кабмін відклав введення нових правил оцінки майна на 3 місяці
Кабінет міністрів України відтермінував нові правила оцінки майна на три місяці.

Про це сьогодні журналістам після засідання уряду повідомила міністр юстицій України Олена Лукаш.

"Сьогодні уряд України підтримав пропозицію Міністерства юстиції, Адміністрації Президента і прийняв рішення про відтермінування набуття новими правилами оцінки майна чинності на три місяці. Крім того, уряд дозволи тим громадянам, які вже провели оцінку і мають відповідні звіти використовувати такі звіти протягом того строку, на який вони власне і здійснювались. Таким чином, ми будемо сподіватись, що прем’єр-міністр невідкладно відпише дану постанову вже найближчими годинами", - сказала Лукаш.

Нові правила мали набути чинності сьогодні. Згідно зі змінами, фізичні особи, що продають рухоме і нерухоме майно, повинні отримувати його оцінку виключно у спеціалізованих оцінювачів. Оцінка потрібна для оподаткування.

У Фонді державного майна (ФДМУ) поспішили заявити, що зміна правил не паралізує укладання угод, хоча нормативні акти, що регламентують навчання оцінювачів, були затверджені лише 10 червня. З тих пір вісім навчальних закладів навчили 860 оцінювачів, 791 з яких здав кваліфікаційний іспит. З них 181 оцінювач вже включений до держреєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності. Паралельно у ФДМУ надійшло 107 заявок на включення до реєстру суб’єктів оціночної діяльності, з яких позитивний висновок зроблено за 95 оцінювачам. Після включення до реєстру вони отримали "право здійснювати оцінку для цілей оподаткування". Всього станом на 15 травня в Україні оцінкою займалися 10 387 осіб.

На відміну від старої системи правил, при якій різні оцінювачі могли безконтрольно визначати різну вартість ідентичного майна, нова система зобов’язує вносити всі акти в єдину базу оцінки. За словами голови Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців "Федерації роботодавців у сфері оцінки та землеустрою" Людмили Турівській, це призведе до зрівнювання вартості квартир з рівними платежами, але розташованих в різних по класу будинках і різним рівнем інфраструктури.

Оцінка за новими правилами буде потрібно при отриманні доходу фізичними особами. При цьому доходом буде вважатися навіть обмін майна.

Зміна правил оцінки спровокувала сплеск оформлення документів. Нотаріуси та оцінювачі заявляли, що норму буде складно реалізувати з 1 серпня, оскільки "кількість фахівців різко скоротилося".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.