Британські студенти-фізики спростували ідею фантастів |
Як повідомляє ТСН з посиланням на The Huffington Post, кінець кінцем телепортація була визнана молодими вченими непрактичною, оскільки вона займе неймовірну кількість часу.
Робота студентів була, опублікована в університетському виданні, суто теоретична. Крім того, фізики брали до розрахунку тільки технічну сторону питання. У теорії вони телепортували не саму людину, а лише обсяг даних, з яких складається людина.
"Результати показали, що телепортація займе дуже багато часу. Існуючими засобами пересування вдасться дістатися до кінцевої точки набагато швидше", - коментує автор дослідження Девід Старкі.
За його словами, якщо допустити, що в одній клітині нашого ДНК містяться всі дані, потрібні для відтворення будь-яких інших клітини організму, то необхідна спадкова інформація буде займати приблизно 1,2×1010 біт.
Дані для відтворення інформації, що міститься в нашому мозку, займуть набагато більше місця - до 2,6×1042 біт. Якщо ж до всього цього додати захист від помилок при пересиланні даних, кількість інформації збільшиться до 4,55×1042 біт. Згідно з даними розрахунками, при частоті каналу 29,5-30 ГГц швидкість передачі даних складе 2,977×1019 біт в секунду, а значить, телепортація однієї людини з поверхні Землі на геостаціонарну орбіту затягнеться на 4,85×1015 або 4,85 квадрильйона років.
Фізики зазначають, що це приблизно в 350 тисяч разів перевищує вік Всесвіту (13,8 млрд років), додаючи, що швидше буде пройтися пішки.