Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Києві встановили пам’ятник Дерибану

За право людини Регіон: м.Київ 7235 переглядів

Опубліковано - 1.08.2013 17:37 | Всі новини | Версія для друку

У Києві встановили пам’ятник Дерибану
У Києві встановили пам’ятник Дерибану
У Києві в Десятинному провулку, 3-5, перед парканом, який встановив забудовник, громадські активісти та митці встановили пам’ятник Дерибану.

Як повідомляється, пам’ятник виготовили за власні кошти громадські організації Андріївсько-пейзажна ініціатива і Київський живопис.

Пам’ятник Дерибану - це великий кулак, що тримає виделку, якою, за словами захисників Десятинного провулка, "дерибанять історичні землі Києва".

Як зазначив керівник Київського живопису Михайло Єрухимович, акція проводиться з метою привернути увагу органів влади та киян до того, що відбувається в буферній зоні заповідника Софія Київська.

Він зазначив, що, незважаючи на рішення судів про заборону проведення за адресою провулок Десятинний, 3-5, будь-яких земельних і будівельних робіт, забудовник намагається вести будівництво.

Після встановлення пам’ятника Дерибану організатори акції вирушили до прокуратури Києва на вулицю Предславинську, де вимагатимуть винести припис Інспекції державного будівельного контролю про скасування дозволу на будівництво на вказаній будівельній ділянці.

На сусідній з будівництвом будівлі активісти повісили плакат, на якому написали прізвища людей, які, як вони стверджують, винні в початку цього будівництва.

"Вони спотворюють Київ. Повернеться сторицею. Патріарх Філарет, Андрій Вінграновський, Володимир Зубик, Назар Городецький", - написано на плакаті.

Як зазначила адвокат Марина Соловйова, яка відстоює в суді інтереси захисників Десятинного провулка, забудовник порушує рішення Окружного адміністративного суду Києва, а саме постанову від 11 червня, якою скасовано рішення Київради про відведення землі за адресою: Десятинний провулок, 3-5, і заборонені земельні та будівельні роботи.

Вона зазначила, що громада повинна відстояти цю землю, оскільки, за даними археологів, на ділянці розташовані залишки фундаментів двоповерхового кам’яного палацу Х століття, який міг бути резиденцією князя Володимира.

Як зазначила Соловйова, згідно з проектом будівництва, представленого УПЦ, на цій ділянці незабаром можуть побудувати висотний адміністративно-господарський комплекс, який абсолютно не вписується в ансамбль старого міста і, більше того, "поховає" всі історичні залишки фундаменту палацу Володимира.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.