Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія може потрапити під суд СОТ через утилізаційний збір на автомобілі

Світ навколо нас 4686 переглядів

Опубліковано - 2.08.2013 14:58 | Всі новини | Версія для друку

Росія може потрапити під суд СОТ через утилізаційний збір на автомобілі
Росія може потрапити під суд СОТ через утилізаційний збір на автомобілі
Введений Росією утилізаційний збір на імпортні автомобілі надзвичайно дискримінаційний щодо іноземних виробників.

Про це в коментарі БТБ заявив директор Європейського центру міжнародної політичної економіки Фредрік Еріксон.

"Ці утилізаційні збори надзвичайно дискримінаційні, оскільки застосовуються тільки до закордонних виробників, які привозять автомобілі на російський ринок. Вони не застосовуються до автовиробників в Росії", - зазначив економіст.

"Це означає, що ви дискримінуєте іноземних виробників. І ви робите це тому, що хочете підтримати домашнє виробництво в країні. Тому це чистий протекціонізм, ніщо інше", - вважає Еріксон.

Економіст назвав також дуже високими суми зборів для іноземних виробників, які ввозять авто на російський ринок.

"Це важко співвіднести з будь-якими реалістичними цифрами про те, скільки коштує утилізувати машину в Росії", - зазначив він.

Він також вважає, що якщо Росія добровільно не скасує утилізаційний збір на автомобілі, його доведеться скасовувати через суд.

"Це нерівноправність, яке має бути залагоджено судом СОТ, якщо, звичайно, Росія не вирішить цю проблему сама добровільно до того, як справа досягне цього етапу", - зазначив Еріксон і додав, що другий варіант для Росії вигідніше, і він вважає, що вона сама це розуміє.

"Я думаю, є підстави говорити про те, що ця справа може вирішитися. Єдине питання - це Росія захоче вирішити це мирно і в короткі терміни, або вона захоче затягувати правові процедури, наскільки це буде можливо", - сказав Еріксон.

Як повідомлялося раніше, Росія ввела утилізаційний збір у вересні минулого року. Утилізаційний збір в Росії оплачується при імпорті нових і старих машин, зате вітчизняні виробники звільнені від сплати та надають гарантії безпечної утилізації транспортного засобу в майбутньому.

29-30 липня в ході консультацій між Європейським Союзом і Росією Україна заявила про порушення Росією принципів СОТ через утилізаційного збору і назвала його дискримінаційним.

Раніше Японія, Китай, США, Туреччина і Україна направили до СОТ скарги на введення Росією утилізаційного збору на автомобілі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.