Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників

Скандал Регіон: Автономна республіка Крим 6693 перегляди

Опубліковано - 2.08.2013 15:30 | Всі новини | Версія для друку

КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників
КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників
Кримське відділення Комітету виборців України звернулося до Окружного адміністративного суду Криму з вимогою зобов’язати секретаріат Верховної ради АРК надати інформацію про депутатів, які не відвідують пленарні засідання.

Як розповів голова кримського відділення КВУ Андрій Крисько виданню «Коммерсант-Украина», відомості про депутатів просили надати в рамках проекту «Депутати під контролем», в якому одним з критеріїв оцінки діяльності кримських парламентарів є інформація про відвідування ними засідань.

КВУ вимагав на підставі закону про доступ до публічної інформації надати дані про письмову реєстрацію депутатів кримського парламенту.

«Ми зверталися туди тричі: щоразу нам відмовляли. Востаннє держорган аргументував свою відмову надати відомості про відвідування депутатів тим, що вони не входять до розряду документів і є інформацією службового користування», - сказав Крисько.

У суді представники КВУ мають намір довести, що інформація про відвідування має публічний характер та суспільне значення, а значить, відповідно до закону, має бути надана за запитом.

«У разі негативного рішення за нашим позовом ми продовжимо боротьбу і подамо апеляцію», - сказав Крисько.

Розгляд позову в Окружному адміністративному суді Криму відбудеться 29 серпня.

Як відомо, раніше Центр політичних студій та Інститут медіа права звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою зобов’язати апарат Верховної Ради оприлюднити декларації про доходи голів фракцій і спікера парламенту. Свою відмову надати ці документи апарат Ради мотивував тим, що інформація про народних депутатів є конфіденційною, оскільки містить персональні дані.

В той же час у липні Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав апарат Верховної Ради надати громадянської мережі «Опора» копію штатного розкладу, що містить інформацію про структурні підрозділи апарату, назві посад, чисельності працівників і окладів по кожній посаді.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.