Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Доказів браконьєрства українських рибалок, яких атакували росіяни, немає

Надзвичайна подія 8201 перегляд

Опубліковано - 5.08.2013 12:49 | Всі новини | Версія для друку

Доказів браконьєрства українських рибалок, яких атакували росіяни, немає
Доказів браконьєрства українських рибалок, яких атакували росіяни, немає
Україна розраховує, що до кінця тижня річного рибалку Олександра Федоровича, який вижив після аварії в Азовському морі, російські слідчі органи відпустять на Батьківщину, адже немає доказів того, що він займався браконьєрством.

Про це українським журналістам у Росії повідомив генеральний консул України у Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

За його словами, завтра - післязавтра до Краснодара прибуде український консул для проведення зустрічей з російськими колегами.

Москаленко наголосив, що головний аргумент української сторони полягає у тому, що українські рибалки перебували в акваторії Азовського моря, яке, згідно із двостороннім договором, є зоною спільного використання Росії та України. При цьому він додав, що Федоровича звинувачують у браконьєрстві, але риби на баркасі не було.

«Таким чином, стверджувати, що він браконьєр, немає підстав. Таких доказів немає, тому його треба відпускати додому», - сказав він.

«Я думаю, що до кінця цього тижня (так нам сказав слідчий) або справу буде передано в прокуратуру, або буде прийнято рішення про його повернення», - зауважив Москаленко.

За словами генконсула, зараз Федорович перебуває під підпискою про невиїзд і проживає разом із своєю родиною в орендованій квартирі. Він наголосив, що українське Генконсульство у Ростові-на-Дону перебуває у постійному контакті з адвокатом і слідчим по цій справі.

Як повідомлялося раніше, ввечері 17 липня катер Прикордонної служби Росії зіткнувся в Азовському морі з українським баркасом. Четверо рибалок загинули. Одного члена екіпажу врятували.

22 липня військове слідче управління Слідчого комітету РФ по Південному військовому округу повідомило про порушення кримінальної справи за фактом зіткнення російського прикордонного катера з українським човном. Справу порушено за статтею "Порушення правил кораблеводіння", якою передбачається до семи років позбавлення волі.

22 липня газета "Вести", посилаючись на анонімні джерела у селі Безіменному, звідки родом загиблі рибалки, написала, що їхні односельці розповідають, що російські прикордонники відкрили вогонь з автоматів під час переслідування човна.

В ексклюзивному інтерв’ю ТСН рибалка Федорович заявив, що катер російських прикордонників навмисно протаранив український баркас.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.