Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною

Регіональні новини Регіон: м.Київ 8852 перегляди

Опубліковано - 15.08.2013 12:43 | Всі новини | Версія для друку

Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною
Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною
Вулиця Сагайдачного і кілька інших стануть пішохідними, а їздити по старому Подолу можна буде зі швидкістю - 30 км на годину.

Вантажний транспорт сюди взагалі не пустять.

Роботи почнуться вже у вересні, а закінчаться до Дня Києва, наприкінці травня наступного року. Після цього заїхати на Поділ можна буде тільки з двох точок - через вулицю Спаську (навпроти «Київхліба») і через Нижній вал, повідомляють Вести.

«Головна мета - прибрати транзитний транспорт. Йому вже не буде сенсу потикатися на Поділ, тому що проїхати по Сагайдачного у бік центру він не зможе. Тут буде тиха заповідна зона. А їздити по невеликих вулицях будуть тільки ті, хто тут живе», - каже заступник головного архітектора Києва Андрій Вавриш.

Ті, хто працює тут, зможуть не під’їжджати до офісів, а залишити машину на парковці. Ще однією перепоною для водіїв стане обмеження швидкості руху - до 30 км / ч.
«Таку ідею подали велосипедисти, і вона нам здається відмінною. У принципі така швидкість відповідає охоронному режиму заповідної території, а стежити за цим має ДАІ», - вважає Вавриш.

Але найголовніше, що пішохідними вулицями зроблять Андріївську (від Сагайдачного до Боричевого току), Спаську (від Костянтинівської до Межигірської), Покровську, Притисько-Микільську, Костянтинівську (від Контрактової до Верхнього валу), Почайнинська (від Сковороди до Іллінської). А значить, водіям доведеться їх об’їжджати по Набережно-Хрещатицькій і Верхньому валу.

Експерт з перевезень Богдан Аганін вважає, що називатися пішохідним Поділ зможе тоді, коли його дійсно закриють, а місцевих жителів на авто і машини організацій будуть пропускати за документами.
«Більшій частині машин на Подолі дійсно робити нічого. Але поки не побудують Подільський міст і розв’язки, авто там будуть», - каже він.

Також думають і в главку архітектури. «Поки не будуть здані Поштова та розв’язка на валах, а також дорога з Повітрофлотського проспекту на міст Кирпи, неможливо переконати водіїв не в’їжджати в центр міста», - каже Вавриш.

Перед початком робіт вул. Сагайдачного перекриють, на проїжджій частині встановлять лавочки і декоративні елементи. Реконструювати будуть в три етапи: перший - від Контрактової площі до вул. Андріївській, другий - до вул. Ігоревській, третій - до Поштової площі. «Будемо закривати вул. Сагайдачного на ремонт поетапно, щоб не позбавляти людей можливості нормально пересуватися », - каже Вавриш.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.