Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною

Регіональні новини Регіон: м.Київ 8803 перегляди

Опубліковано - 15.08.2013 12:43 | Всі новини | Версія для друку

Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною
Новий прект КМДА. До наступного літа частину Подолу зроблять практично пішохідною
Вулиця Сагайдачного і кілька інших стануть пішохідними, а їздити по старому Подолу можна буде зі швидкістю - 30 км на годину.

Вантажний транспорт сюди взагалі не пустять.

Роботи почнуться вже у вересні, а закінчаться до Дня Києва, наприкінці травня наступного року. Після цього заїхати на Поділ можна буде тільки з двох точок - через вулицю Спаську (навпроти «Київхліба») і через Нижній вал, повідомляють Вести.

«Головна мета - прибрати транзитний транспорт. Йому вже не буде сенсу потикатися на Поділ, тому що проїхати по Сагайдачного у бік центру він не зможе. Тут буде тиха заповідна зона. А їздити по невеликих вулицях будуть тільки ті, хто тут живе», - каже заступник головного архітектора Києва Андрій Вавриш.

Ті, хто працює тут, зможуть не під’їжджати до офісів, а залишити машину на парковці. Ще однією перепоною для водіїв стане обмеження швидкості руху - до 30 км / ч.
«Таку ідею подали велосипедисти, і вона нам здається відмінною. У принципі така швидкість відповідає охоронному режиму заповідної території, а стежити за цим має ДАІ», - вважає Вавриш.

Але найголовніше, що пішохідними вулицями зроблять Андріївську (від Сагайдачного до Боричевого току), Спаську (від Костянтинівської до Межигірської), Покровську, Притисько-Микільську, Костянтинівську (від Контрактової до Верхнього валу), Почайнинська (від Сковороди до Іллінської). А значить, водіям доведеться їх об’їжджати по Набережно-Хрещатицькій і Верхньому валу.

Експерт з перевезень Богдан Аганін вважає, що називатися пішохідним Поділ зможе тоді, коли його дійсно закриють, а місцевих жителів на авто і машини організацій будуть пропускати за документами.
«Більшій частині машин на Подолі дійсно робити нічого. Але поки не побудують Подільський міст і розв’язки, авто там будуть», - каже він.

Також думають і в главку архітектури. «Поки не будуть здані Поштова та розв’язка на валах, а також дорога з Повітрофлотського проспекту на міст Кирпи, неможливо переконати водіїв не в’їжджати в центр міста», - каже Вавриш.

Перед початком робіт вул. Сагайдачного перекриють, на проїжджій частині встановлять лавочки і декоративні елементи. Реконструювати будуть в три етапи: перший - від Контрактової площі до вул. Андріївській, другий - до вул. Ігоревській, третій - до Поштової площі. «Будемо закривати вул. Сагайдачного на ремонт поетапно, щоб не позбавляти людей можливості нормально пересуватися », - каже Вавриш.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.