Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі

У світі науки 10144 перегляди

Опубліковано - 29.08.2013 16:24 | Всі новини | Версія для друку

Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі
Американський вчений висунув гіпотезу про марсіанське походження життя на Землі
Американський хімік з Фонду прикладної молекулярної еволюції Стівен Беннер переконує, що життя на Землю прийшло з Марсу.

Як повідомляє ТСН з посиланням на The NBC News, такого висновку вчений дійшов після аналізу зразків порід, взятих марсоходом Curiosity.

"Все вказує на те, що ми всі марсіани. Життя цілком ймовірно зародилося на Марсі і якимсь чином потрапило на нашу планету. Більше того, останні дослідження свідчать про те, що джерело життя може досі існувати на Марсі", - запевняє вчений.

За його словами, мільярди років тому Марс був більше придатний для життя ніж вкрита водою Земля. Згідно з висновками Беннера, в земних умовах органічні молекули не могли розвинути важливі для виникнення життя амінокислоти, а також ДНК і РНК.

"Прадавнім органічним сполукам для цього потрібно було б перетворитися на спеціальну смолу. Дослідження показали, що це можливо при контакті органіки з бором і молібденом. Це дуже рідкісні породи на Землі навіть зараз. А мільярди років тому, коли Земля була вкрита водою, вони просто не могли тут з’явитися", - переконаний Беннер.

Натомість, за його словами, аналіз марсіанських порід показав, що бору і оксиду молібдену на Червоній планеті досить багато.

"Тверді породи Марсу завжди були більш окиснені,, ніж на Землі. Цілком можливо, що життя зародилося і розвивалося саме там. Однак через надто слабке магнітне поле Марс втратив більшу частину своєї атмосфери і води. Тож ми могли втекти з Марсу на Землю, яка досі залишається придатною для життя", - припускає хімік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.