![]() |
Куди зникають наші гроші? Киян можуть залишити взимку без опалення |
Про це заявив генеральний директор компанії "Київенерго" Олександр Фоменко.
За його словами, заборгованість Києва перед "Київенерго" за надані послуги становить 2,8 млрд грн.
Заборгованість з різниці в тарифах становить 1,447 млрд грн, борги житлово-комунальних організацій - 1,05 млрд грн і бюджетних організацій - 376 млн грн.
"Заборгованість споживачів набагато вища за борги "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України", отже, таке вимивання грошей компанії є загрозою для якісного виконання тих чи інших послуг", - підкреслив Фоменко.
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що зараз представники КМДА ведуть переговори з Кабінетом міністрів про виділення додаткового фінансування для погашення заборгованості.
Він зазначив, що для вирішення цієї проблеми необхідно приймати відповідні рішення на рівні Кабміну і Верховної Ради.
Попов доручив департаменту фінансів активізувати переговори з Міністерством фінансів за розрахунками.
"Інакше на кінець року, якщо не будуть проведені відповідні заліки, не проведена оплата, ми будемо мати астрономічні борги", - підкреслив він.