Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Завтра Європарламент розпочне процес оцінки готовності України до підписання асоціації з ЄС

Світ навколо нас 4325 переглядів

Опубліковано - 23.09.2013 13:21 | Всі новини | Версія для друку

Завтра Європарламент розпочне процес оцінки готовності України до підписання асоціації з ЄС
Завтра Європарламент розпочне процес оцінки готовності України до підписання асоціації з ЄС
Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту на своєму засіданні 24 вересня планує розпочати процес оцінювання підготовки України до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Європарламентарі, зокрема, планують провести з президентом Венеціанської комісії Джанні Букікіо дискусію щодо оцінки Комісією законодавства, схваленого Верховною Радою України.

Також депутати планують провести дискусію з представником Служби зовнішніх дій ЄС Девідом О’Салліваном щодо тимчасового застосування Угоди про асоціацію з Україною. Обидві дискусії відбуватимуться у закритому режимі.

Як повідомлялося раніше, посол України в ЄС Костянтин Єлісеєв запевняє, що в ЄС ніхто не вимагає від української влади повного виконання всіх вимог із списку Фюле, необхідних для підписання угоди про асоціацію.

За словами Єлисеєва, список індикаторів готовності України до підписання угоди про асоціацію (УА) дозволяє Києву говорити про достатній прогрес у всіх сферах.

20 вересня комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт і голова комітету з питань закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок попередили Віктора Януковича про важливість прогресу в справі колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та змінах виборчого законодавства в країні.

До цього Янукович повідомив, що Україна поки не прийняла рішення щодо долі Тимошенко і закликав не драматизувати ситуацію, якщо угоду про асоціацію з Європейським Союзом не підпишуть.

Угоду про асоціацію Україна-ЄС парафовано 2012 року. Саміт Східного партнерства, на якому Україна може підписати угоду про асоціацію з ЄС, частиною якої є створення зони вільної торгівлі, заплановано на 28-29 листопада у Вільнюсі.

Підписання відбудеться, якщо Київ виконає вимоги Брюсселя: припинення політичних переслідувань опозиції та проведення реформ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.