Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі й далі тиражують страшилки на тему євроінтеграції

Імперія «Совок» 4986 переглядів

Опубліковано - 27.09.2013 13:02 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі й далі тиражують страшилки на тему євроінтеграції
У Кремлі й далі тиражують страшилки на тему євроінтеграції
Росія не тисне ні на Україну, ні на Молдову, а лише демонструє реальну картину і ті ризики, з якими зіткнуться обидві країни, підписавши угоду про асоціацію з ЄС.

Про це заявив в інтерв’ю РИА Новости постійний представник Росії при Євросоюзі Владімір Чіжов.

"Позиція зводиться до того, що ми й самі не тиснемо, і Євросоюз закликаємо не чинити тиску ні на Україну, ні на Молдову, ні на кого-небудь ще. Ми просто показуємо ті можливості, які відкриває євразійська інтеграція, і ті ризики, які несе угода про асоціацію з ЄС" , - сказав він. За його словами, насамперед йдеться про економічні ризики.

Чіжов також зазначив, що, крім іншого, результатом підписання угоди України з ЄС може стати зростання цін на російські товари, що надходять в Україну. "Якщо країна впроваджує нормативи ЄС, то ці товари (російські), можливо, доведеться "доробляти" до відповідності стандартам Євросоюзу. <... > Товар буде коштувати дорожче" , - сказав він.

На думку Чіжова, вступ України і Молдови до Митного союзу принесе їм більше користі, ніж європейська інтеграція.

"Всі ці країни - пострадянські держави, як їх прийнято тепер називати, які були пов’язані тисячами економічних ниток з російською економікою, так і залишаються. Якщо вони вступають в МС, то зберігають ці зв’язки і, природно, будуть користуватися всіма благами повноправних членів євразійської інтеграції".

Що стосується Євросоюзу, то Чіжов зазначив, що "ЄС жодній з цих країн ніколи не обіцяв повноправного членства, і, на моє щире переконання, в досяжній перспективі робити цього не збирається".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.