Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російський суд вирішив, що український моряк з судна екологів має бути в СІЗО

Імперія «Совок» 5491 перегляд

Опубліковано - 29.09.2013 19:16 | Всі новини | Версія для друку

Російський суд вирішив, що український моряк з судна екологів має бути в СІЗО
Російський суд вирішив, що український моряк з судна екологів має бути в СІЗО
Руслан Якушев - український член команди судна екологів з “Грінпіс” “Arctic Sunrise” – засуджений до двох місяців арешту.

Як повідомляє "5 канал", таке рішення ухвалив Ленінський районний суд Мурманська, де 29 вересня продовжується розгляд справи проти затриманих активістів "Грінпіс".

Раніше повідомлялося, що Якушев працював коком на судні екологів та не брав безпосередньої участі в акції протесту.

Також сьогодні стало відомо, що суд ухвалив рішення взяти під варту на два місяці фахівця зі зв’язків з громадськістю "Грінпіс" Дмитра Литвинова. Перед тим журналіст Денис Синяков також був арештований, хоча лише фотографував акцію протесту.

Як відомо, 18 вересня в Баренцевому морі активісти "Грінпіс" намагалися піднятися на нафтову платформу "Прирозломного" ​​компанії "Газпром нафта шельф" для проведення акції проти нафтовидобутку в Арктиці. Наступного дня російські прикордонники висадилися на борт їх судна "Arctic Sunrise", доставили активістів на берег та помістили їх в СІЗО Мурманська.

26 вересня суд Мурманська заарештував 22 з 30 активістів "Грінпіс", що знаходилися на борту судна "Arctic Sunrise". Судно, на якому грінпісівці підпливли до бурової платформи "Приразломна" - конфіскували. Напередодні слідчі його обшукали. За повідомленнями "Грінпіс" - вилучили всі документи, зокрема, бортовий журнал.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.