Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Економісти песимістично оцінюють майбутнє Росії

Імперія «Совок» 5231 перегляд

Опубліковано - 1.10.2013 18:39 | Всі новини | Версія для друку

Російська економіка у застої: темпи зростання на рівні статистичної похибки
Російська економіка у застої: темпи зростання на рівні статистичної похибки
Перспективи економіки Росії виглядають гірше, ніж місяць тому, свідчать результати опитування економістів Reuters, що знизили оцінки зростання ВВП, промвиробництва та інвестицій у поточному році.

Так, згідно з результатами опитування 10 економістів, російський ВВП може зрости в поточному році на 2% (місяць тому аналітики прогнозували 2,2%) при офіційному прогнозі у 1,8%, а в 2014 році - на 2,6%, в ​​той час як влада розраховує, що наступного року економіка РФ зросте на 3%.

Тим часом, аналітики знизили оцінку зростання промвиробництва в 2013 році до 0,6% з 1% місяцем раніше, інвестицій в основний капітал - до 1,2 % з 1,7 %.

"Поєднання помірковано жорсткої грошово-кредитної та бюджетної політики, швидше за все, буде стримувати зростання економіки на рівні, який нижчий від потенційного, якщо ситуація на експортних ринках суттєво не покращиться. Замороження тарифів природних монополій у 2014 році повинна дещо поліпшити фінансові показники реального сектору, але навряд чи здатна стимулювати зростання приватних інвестицій і ВВП, як це відбувалося, наприклад, після кризи 1998 року", - вважає Олександр Морозов з HSBC.

У той же час, додав він, "постійна чехарда" з тарифною політикою, зниження норми рентабельності при високих комерційних і некомерційних ризиках можуть у будь-якого відбити охоту до інвестицій. "Тому розраховувати на тривідсоткове зростання ВВП в 2014 році, що перевищує потенційний рівень, можуть тільки відчайдушні оптимісти(за поглядами або за посадою)", - сказав він.

Опитані економісти вважають, що Центробанк РФ знизить ключову процентну ставку на чверть процентного пункту до кінця першого кварталу 2014 року, однак розходяться у думках щодо строків цього рішення. Місяць тому вони передбачали зниження ставок восени поточного року, зокрема, після схвалення ідеї заморожування в 2014 році тарифів на послуги природних монополій Президентом РФ Владіміром Путіним.

Нагадаємо, що Банк России 13 вересня утримав рівень ключових процентних ставок і повернув у прес-реліз фразу про те, що поточний рівень ставок забезпечує на найближчий час баланс між інфляційними ризиками і ризиками низької економічної активності. Ельвіра Набіулліна, що стала в червні главою ЦБ, пояснила рішення не змінювати ставки, які перевищують цільовий діапазон 5-6%, інфляцією і сказала, що при збереженні поточних тенденцій ймовірність збереження ставок на наступній раді директорів ЦБ 14 жовтня - велика.

Крім того, опитані економісти не чекають зміни ставок на цьому засіданні. Ситуація ускладнилася, коли уряд несподівано вирішив заморозити тарифи тільки для підприємств, але підвищити для населення. ЦБ пригрозив у відповідь посилити грошово-кредитну політику або підвищити прогноз інфляції наступного року, в підсумку вибравши останнє і підвищивши цільовий орієнтир до 5% з 4,5 %.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.