Аратта - На головну

15 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


З першого січня проїзд у столичному транспорті подорожчає до 5 грн

Добробут Регіон: м.Київ 9283 перегляди

Опубліковано - 7.10.2013 17:49 | Всі новини | Версія для друку

З першого січня проїзд у столичному транспорті подорожчає до 5 грн
З першого січня проїзд у столичному транспорті подорожчає до 5 грн
З 1 січня в Києві з’явиться єдиний квиток, який діятиме 75 хвилин. Як писали «Вести», його ціна буде 5 гривень.

Цей квиток розраховано на 1 поїздку в метро і необмежену кількість поїздок у наземному транспорті, але тільки протягом 75 хвилин.

Про це розповів начальник главку цінової політики КМДА Василь Яструбинський.

Також у мерії обговорюють появу єдиного квитка на окремі види транспорту - метро, тролейбус, автобус, трамвай. Для студентів теж з’явиться окремий проїзний із знижками. Про це йшлося на ранковому засіданні розширеної колегії в КМДА.

"Практично у всіх розвинених країнах використовується оплата разового проїзду, оплата за часом, проїзні для туристів, оплата проїзду оптових покупок, - заявив Яструбинський. - Враховуючи це і те, що в Києві буде нова система оплати проїзду в громадському транспорті, тобто Електронний квиток, ми пропонуємо з цього світового досвіду взяти ті варіанти, які можна застосувати до Києва. Це оплата однієї поїздки, оптова купівля поїздок, оплата за часом - пропонується для міста 75 хвилин, проїзний квиток на місяць. за 75 хвилин можна проїхати з будь-якого кінця міста в іншій. Це зручно".

За його словами, проїзні будуть розділені на дві групи - за поїздкам і за часом.

"Я прошу звернути увагу, що проїзні будуть розділятися як за часом, так і за кількістю поїздок. Також ми пропонуємо залишити проїзний квиток на кожен вид транспорту на одну поїздку. Наступна група - оптова купівля проїзних квитків від 10 до 100. Чим більше ти купуєш поїздок, тим менше їх ціна. Також ми пропонуємо ввести проїзні на одні, три, п’ять і сім діб, потім на місяць, 90 днів".

Тобто будуть також електронні пластикові квитки за кількістю поїздок (розраховані на 10, 20, 30, ... 100 поїздок), іменні проїзні на місяць, три місяці і рік. На цих проїзних буде ваша фотографія, рахунок на них можна буде поповнювати як на мобільному телефоні.

Від “Аратти”: отже, як нам цілком очевидно, КМДА, під прапором "європейського досвіду", типово по-совковому піднімає тарифи на проїзд більш, ніж вдвічі.

А "фішка" щодо 75 хвилин дії квитка, з урахуванням завантаженості та аварійності на столичних дорогах взагалі виглядає відвертим шахрайством. Бо якщо, наприклад з причини ДТП на маршруті автобус чи тролейбус простоїть хоча б 20 хвилин, то всі, хто їде від кінцевої до кінцевої зупинки - втратять взагалі право на проїзд або будуть змушені платит за одну поїздку двічі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.