Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки «покращення». Середній українець мало не найбідніший в світі

Добробут 8295 переглядів

Опубліковано - 10.10.2013 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки «покращення». Середній українець мало не найбідніший в світі
Хроніки «покращення». Середній українець мало не найбідніший в світі
Україна, поряд із Білоруссю і Молдовою, опинилася серед країн СНД та Європи з найменшим середнім річним доходом громадян.

Про це йдеться у звіті швейцарського банку Credit Suisse Global Wealth Report 2013.

У звіті Global Wealth Report 2013, який підготувала фінустанова, зазначається, що середній річний дохід громадянина України становить менше 5 тис. доларів, що у десять разів менше, ніж у середньому у світі. У цю ж найнижчу на шкалі категорію, потрапили також більше половини країн Африки, Індія, Болівія тощо.

Відзначимо, що росіяни, як і мешканці більшості країн СНД, багатші за українців на порядок - вони належать до числа країн із середнім статком 5-25 тис. доларів. Найбагатшим у СНД, за даними банку, виявився Туркменістан (в середньому від 25 тис. дол. до 100 тис. дол. на одного дорослого жителя). До цієї ж категорії належить Польща.

А найбагатшими виявилися швейцарці, кожен з яких володіє в середньому 513 тис. доларів. За Швейцарією йдуть Австралія (403 тис. доларів), Норвегія (380 тис. доларів) і Люксембург (315 тис. доларів). У десятку найбагатших також увійшли жителі США, Швеції, Франції, Сінгапуру, Бельгії і Данії.

"Середнє багатство досягло нового рекордного значення в 51,6 тис. доларів на одного дорослого жителя, але нерівність залишається значною: 10% світового населення володіє 86% світового багатства", - кажуть у Credit Suisse.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2012 р. Президент України Віктор Янукович заявив, що близько 3,6 млн громадян України живуть за межею бідності.

Світовий банк схвалив мету подолати бідність у всьому світі до 2030 р. Межею бідності, йдеться в пропозиції політичного комітету Світового банку, є виживання менш ніж на 1,25 долара на день, і цьому повинен настати кінець до 2030 року.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.