Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент визначився з покаранням рейдерам

Влада 4935 переглядів

Опубліковано - 10.10.2013 14:24 | Всі новини | Версія для друку

Парламент визначився з покаранням рейдерам
Парламент визначився з покаранням рейдерам
Верховна Рада заборонила приватним охоронним підприємствам виконувати охоронні функції при вирішенні корпоративних суперечок.

Відповідний проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств підтримав 241 депутат.

У пояснювальній записці зазначається, що "при вирішенні корпоративних спорів між сторонами незалежним арбітром має бути держава, а отже рішення суду мають виконуватись виключно органами державної влади, оскільки приватні охоронні структури більш вразливі до впливу сторін процесу ніж органи державної влади".

"Також, необхідно зазначити, що в переважної більшості рейдерських атак мала місце ситуація, за якої до протиправного захоплення підприємств залучались саме приватні охорони структури", - уточнили автори закону.

Законопроект, який ухвалила Рада, вносить зміни до статті 206 Кримінального кодексу відповідно до яких дії по захопленню підприємства "вчинені за участю персоналу охорони суб’єктів охоронної діяльності або вчинені організованою групою, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.