Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столичне метро будуватимуть за рахунок киян

Регіональні новини Регіон: м.Київ 9227 переглядів

Опубліковано - 23.10.2013 12:18 | Всі новини | Версія для друку

Столичне метро будуватимуть за рахунок киян
Столичне метро будуватимуть за рахунок киян
Київська міська рада дозволила позичити 500 млн грн на спорудження ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції “Виставковий центр” до Одеської площі у Голосіївському районі під 10% річних на 5 років.

За відповідне рішення проголосували 79 депутатів.

Проектом рішення передбачено, що кредит віддаватиме Комунальне підприємство "Київський метрополітен" з власних коштів, які будуть враховані в тарифі на перевезення.

"Це вигідні умови, бо навіть депозитні ставки вищі. Запозичення дозволять розрахуватися із будівельниками за виконану роботу", - заявив голова департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Євген Водовозов.

Він запевнив, що станцію "Теремки" відкриють в листопаді цього року.

За його словами, тариф на проїзд у метро має бути економічно обгрунтованим.

"Не буває так, щоб їздити безкоштовно, ще й при цьому щось будувати", - сказав він.

Чиновник запевнив, що проїзд у комунальному транспорті коштуватиме не 5 грн, але водночас не менше 3 грн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.