Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія перетворюється на найнебезпечнішу державу світу, якою де-факто керує ФСБ

Імперія «Совок» 5747 переглядів

Опубліковано - 7.11.2013 21:20 | Всі новини | Версія для друку

Росія перетворюється на найнебезпечнішу державу світу, якою де-факто керує ФСБ
Росія перетворюється на найнебезпечнішу державу світу, якою де-факто керує ФСБ
З того часу, як колишній працівник КДБ отримав владу, надзвичайно зріс розмір та вплив російської спецслужби, а статус її агентів можна порівняти із становищем придворних дворян.

Про це , пише журналіст Ґерхард Ґнаук у своїй статті на сайті Die Welt.

«Росія сьогодні – це держава таємної поліції», - пише Ґнаук. До такого висновку дійшли російські журналісти Андрєй Солдатов та Іріна Бородан у своїх публікаціях та книзі «Нове дворянство», де пишуть про те, як Кремль використовує ФСБ для контролю Росії. Ґнаук підтримує їхню думку, оскільки «це ескіз розвитку країни протягом двох десятиліть з часу падіння старого режиму».

Про владну роль спецслужб у Росії іноді говорять відкрито.

«Це не кремлівська астрологія: розвідка, її політичні замовники, законодавча влада, критики, медіа – всі іноді щось говорять з цього приводу», - пише Die Welt.

Все це почалося, коли Владімір Путін, який довго до того очолював ФСБ, став російським президентом. З того часу владні повноваження мпецслужбт надзвичайне зросли.

«Включивши інші підрозділи, кількість штатних працівників ФСБ збільшилася із 80 тис. до 350 тис. осіб, тому тепер на душу населення їх більше, ніж в часи диктатури. Крім того, вони зараз також можуть працювати закордоном», - пише видання.

На думку критичних спостерігачів за розвитком цієї ситуації в Росії, - колишнього економічного радника Путіна Андрєя Ілларіонова та польського експерта із російської політики Анджея Новака, в жодній державі світу розвідка не є настільки могутньою, як у Росії.

«Тим не менш, у той час як раніше КДБ було чітко підпорядковане партії, сьогодні не вистачає цієї вищої інстанції», - пише видання.

А професор історії з університету Кракова Анджей Новак вважає, що «на сьогодні Росія є найнебезпечнішою країною в світі, оскільки це єдина держава, яка управляється де-факто спецслужбами».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.