Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Робоча група з питання Тимошенко у глухому куті?

Влада 4644 перегляди

Опубліковано - 11.11.2013 15:19 | Всі новини | Версія для друку

Робоча група з питання Тимошенко у глухому куті?
Робоча група з питання Тимошенко у глухому куті?
Засідання робочої групи з підготовки законопроекту про виїзд ув’язнених для лікування за кордон, який дозволить звільнити екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, не принесло результату.

Зокрема, представники Партії регіонів запропонували розробити новий законопроект про лікування засуджених за кордоном за умови компенсації завданого в Україні збитку і зобов’язанні повернення після лікування для подальшого відбування покарання.

"Ув’язнений в суді дає зобов’язання, що після лікування він повернеться для відбування покарання. Для того, щоб виїхати на лікування, засуджений або третя сторона повинна відшкодувати завдані збитки", - сказав депутат від ПР Віталій Журавський.

При цьому в ПР вважають, що термін лікування не повинен зараховуватися в термін відбування покарання.

Крім того, Журавський запропонував, щоб була передбачена відповідальність, якщо людина за кордоном все-таки не розпочала лікування або відмовляється від лікування, а також якщо вона пролікувалася, але не повернулася в Україну.

Водночас народний депутат від ПР Інна Богословська запропонувала передбачити норму, що після лікування за кордоном суд може прийняти стосовно засудженого рішення про достроково - умовне звільнення.

У свою чергу фракції опозиції виступають за дозвіл судом виїжджати ув’язненим за кордон за умови, що вони впродовж року безперервно перебували на стаціонарному лікуванні в українських лікарнях, і таке лікування не привело до їхнього повного одужання.

Опозиція заявила, що розробила даний законопроект в ході консультацій з місією колишнього президента Європарламенту Пета Кокса та колишнього Президента Польщі Олександра Кваснєвського.

Як повідомляється, опозиція запропонувала робочій групі взяти дані напрацювання за основу майбутнього законопроекту. У проекті зазначається, що до заяви про лікування за кордоном в’язня до суду надається лист з медичної установи іноземної держави про згоду прийняти його на лікування.

Під час засідання група не прийняла ніякого рішення, і депутати так і не дійшли згоди, на яких нормах повинен базуватися законопроект. У результаті робоча група оголосила перерву у своїй роботі до 16:00.
Народний депутат Володимир Олійник (фракція Партії регіонів) зазначив, що має бути знайдено рішення, яке в сесійній залі підтримали б і опозиція, і фракція Партії регіонів.

У свою чергу представник фракції Батьківщина Андрій Кожем’якін назвав безглуздими засідання робочої групи. "Вони (Партія регіонів) затягують цей процес - роботу робочої групи - для того, щоб нічого не взяти, не внести в зал, і продовжувати чекати далі", - сказав Кожем’якін.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.