Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Глава МЗС Німеччини про шанси України підписати УА: Часу залишилося обмаль

Світ навколо нас 4665 переглядів

Опубліковано - 13.11.2013 20:35 | Всі новини | Версія для друку

Глава МЗС Німеччини про шанси України підписати УА: Часу залишилося обмаль
Глава МЗС Німеччини про шанси України підписати УА: Часу залишилося обмаль
Верховна Рада України втратила шанс розв’язати проблему, що заважає ЄС укласти з Києвом угоду про асоціацію, заявив глава МЗС Німеччини Гідо Вестервелле під час візиту до ОАЕ.

"Ми шкодуємо, що український парламент і сьогодні не зміг домовитися про нове законодавче регулювання медичного лікування за кордоном. Тим самим не був використаний шанс вирішити справу Тимошенко. Часу тепер залишається обмаль", - сказав Вестервелле.

За словами німецького міністра, Німеччина хотіла б, щоб Україна через два тижні підписала на саміті у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС. Але для цього Київ має виконати умови, які сформулював Євросоюз, підкреслив Вестервелле.

У той-таки час прем’єр-міністр Литви Альгірдас Буткевічус заявив, що у разі непідписання Угоди про асоціацію з Україною на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в кінці листопада, підписання може бути відкладене "на дуже тривалий час"

Про це глава литовського уряду заявив після засідання кабінету у Вільнюсі, повідомляє балтійське агентство новин BNS.

Як повідомлялося раніше, у середу голова Верховної Ради України Володимир Рибак закрив позачергове пленарне засідання парламенту у зв’язку з відсутністю питань для розгляду в сесійній залі. Він зазначив, що з трьох питань, які були заявлені для розгляду в середу, два не можуть бути розглянуті, оскільки комітети не підготували їх у зв’язку з великою кількістю поправок (йдеться про законопроекти про прокуратуру та про вибори народних депутатів). Законопроект про лікування ув’язнених за кордоном не підготовлений робочою групою, тому також не може бути розглянутий.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.