Аратта - На головну

7 березня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісар Фюле завітав в український парламент

Влада 4758 переглядів

Опубліковано - 19.11.2013 12:20 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісар Фюле завітав в український парламент
Єврокомісар Фюле завітав в український парламент
Єврокомісар Штефан Фюле прибув до Верховної Ради. Він пройшов кулуарами до кабінетів керівництва парламенту.

Також сьогодні очікують чергового приїзду місії Пета Кокса та Олександра Кваснєвського.

Верховна Рада України на сьогоднішньому пленарному засіданні має розглянути чотири законопроекти, які стосуються питання Тимошенко. Про це йдеться в порядку денному засідання ВР.

Серед іншого, парламентарії розглянуть законопроект Анжеліки Лабунської щодо можливості лікування за кордоном засуджених осіб, а також законопроект позафракційного Сергія Міщенка з цього ж питання.

Крім того, депутати мають намір розглянути законопроект Арсенія Яценюка щодо заборони вибіркового правосуддя, а також законопроект нардепа Копчака щодо гуманізації норм щодо попереднього ув’язнення та забезпечення прав засуджених.

Нагадаємо,на позачерговому засіданні 13 листопада Рада не розглянула жодного євроінтеграційного законопроекту, в тому числі щодо вирішення питання Тимошенко.

Того ж дня Європарламент продовжив місію Кокса-Кваснєвського в Україні. Очікується, що 19 листопада український парламент ухвалить необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроекти.

Європейський парламент раніше звинуватив Росії у тиску на країни - учасниці програми "Східне партнерство", які прагнуть подальшої інтеграції з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.