Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі шантажують не тільки Україну, а й Молдову

Імперія «Совок» 5108 переглядів

Опубліковано - 20.11.2013 12:11 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі шантажують не тільки Україну, а й Молдову
У Кремлі шантажують не тільки Україну, а й Молдову
У російському МЗС вважають, що Україна, увійшовши в асоціацію з Євросоюзом, істотно обмежить свої можливості у співпраці з Митним Союзом, а створення зон вільної торгівлі Києвом і Кишиневом з ЄС стануть “істотним чинником розвитку ситуації в Придністров’ї”.

Про це йшлося 19 листопада на круглому столі в Раді Федерації Росії.

"При лібералізації взаємної торгівлі між Україною і країнами Євросоюзу Київ на тривалий час пов’язує себе зобов’язаннями та директивами ЄС, не маючи можливості брати участь в їх розробці. Тим самим Київ істотно обмежить свої можливості торговельно-економічного співробітництва з державами - учасницями Митного Союзу", - сказав заступник директора департаменту загальноєвропейського співробітництва МЗС РФ Ігорь Капирін, - і додав, що це, може виявитися вкрай невигідним для Києва.

За словами Капиріна, ЄС активізував свої зусилля щодо учасників "Східного партнерства" після створення Росією, Казахстаном і Білорусією Митного союзу та Єдиного економічного простору. "Ці структури створені з перспективою, що до 2015 року сформується Євразійський економічний Союз", - упевнений Капирін.

Під час круглого столу йшлося також про те, що створення ЄС "глибинних і всеосяжних" зон вільної торгівлі з Києвом і Кишиневом "стали істотним чинником розвитку ситуації в Придністров’ї".

"Ігнорування молдавською стороною економічних інтересів Придністров’я може самим негативним чином позначитися на процесі врегулювання придністровського конфлікту і завдати шкоди мешканцям регіону", - застеріг начальник відділу Євразійського економічного співтовариства першого департаменту країн СНД і МЗС РФ Сергєй Єжов.

У свою чергу заступник голови комітету з міжнародних справ Андрєй Клімов зауважив, що в межах програми "Східне партнерство" ЄС розглядає цю структуру як інструмент посилення свого політичного впливу на територію держав, що входять в це неформальне об’єднання".

Клімов нагадав, що до складу "Східного партнерства" входять Україна, Молдавія, Грузія, Вірменія, Азербайджан і Білорусія. "У межах цього партнерства на другому плані перебуває аналіз реальних економічних проблем, а також питання, пов’язані з об’єднанням цих держав з іншими учасниками країн СНД, у тому числі в межах Митного Союзу", - зазначив Клімов.

У цьому зв’язку учасники " круглого столу" висловилися за необхідність інтенсифікації російською стороною своєї діяльності щодо економічної та гуманітарної інформаційної співпраці з МЗС СНД, що позитивно позначиться в цілому на процесах Євроазіатської інтеграції .

Як повідомлялося раніше, 19 листопад міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив, що Москва займає «чесну і товариську позицію» до країн «Східногопартнерства» і не тисне на них, тоді з боку ЄС «чиниться доволі таки безпардонний тиск».

Нещодавно у Держдумі РФ побачили у вимозі ЄС звільнити Тимошенко загрозу незалежності України

Нагадаємо, Тиждень.ua писав, що за місяць до саміту у Вільнюсі у представники Кремля гарячково "вишукують" негативні наслідки євроінтеграції України і лякають її владу та громадянам позачерговим апокаліпсисом.

Європейський парламент раніше звинуватив Росію у тиску на країни - учасниці програми "Східне партнерство", які прагнуть подальшої інтеграції з ЄС.

На думку експертів російська пропаганда проти євроінтеграції України розрахована на "відсталі" прошарки населення і корумповану еліту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.