Аратта - На головну

15 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров піарнувся не телебаченні гучною заявою про готовність піти на пенсію

Влада 5383 перегляди

Опубліковано - 23.11.2013 14:41 | Всі новини | Версія для друку

Азаров піарнувся не телебаченні гучною заявою про готовність піти на пенсію
Азаров піарнувся не телебаченні гучною заявою про готовність піти на пенсію
Прем’єр-міністр України Микола Азаров готовий піти у відставку, якщо його аргументи за призупинення переговорів про підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС безпідставні.

Про це він заявив в ефірі програми Шустер live, коментуючи заяву депутата Давида Жванії про те, що прем’єр-міністр і віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко повинні нести особисто відповідальність за зрив євроінтеграції України і піти у відставку.

"Що там Жванія може говорити, скажіть, будь ласка? Він що, вариться в гущі цих проблем. Він може тільки теревенити язиком. Якщо я сказав хоч одне слово неправди, нехай мене завтра відправляють у відставку", - сказав Азаров.

Також Азаров заявив, що не вважає трагедією, якщо Україна повернеться до підготовки до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом через півроку, після консультацій між Україною, Росією та ЄС.

При цьому прем’єр-міністр заявив, що призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС ще не означає, що Україна збирається вступити до Митного союзу.

Як повідомлялося раніше, позавчора Кабінет міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до підписання СА з Євросоюзом, а також прийняв розпорядження, згідно з яким уряд ініціює створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що вважає таке рішення єдино можливим. Офіційною причиною було названо погіршення торгово-економічних відносин з країнами СНД.

Рішення української влади розчарувало Захід. В інтерв’ю польським ЗМІ колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський, який очолює наглядову місію Європарламенту на Україну, сказав, що угоду з ЄС на саміті Східного партнерства наприкінці листопада не підпишуть, а комісар Євросоюзу з питань розширення Штефан Фюле скасував візит до України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.