Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін

Світ навколо нас 6561 перегляд

Опубліковано - 23.02.2007 09:53 | Всі новини | Версія для друку

Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін
Здобутки коаліції. Україну очікує нове підвищення цін
Від березня ціни на нафтопродукти в Україні можуть вирости на 20-30 відсотків, прогнозують експерти енергетичних ринків. Це може боляче вдарити по кишені практично кожного в Україні.

Експерти стверджують, що очікуване підвищення цін на пальне – це відповідь нафтовиків на бездіяльність уряду.

За умовами минулорічного Меморандуму між урядом та учасниками нафтового ринку, нафтові компанії зобов'язалися запобігти значному зростанню цін на пальне в обмін на сприяння Кабміну у виробництві та реалізації нафтопродуктів на території України.

Уряд не дотримав свого слова?

Але, як стверджують експерти, уряд не виконав умови Меморандуму. Експерт Центру досліджень CASE Ганна Царенко в інтерв’ю Радіо Свобода зауважила: “Уряд обіцяв, що введе імпортні мита на нафтопродукти, щоб відповідно зменшити обсяг імпортних нафтопродуктів, частка яких зараз складає близько 30 відсотків. Таким чином, українські нафтопереробні заводи змогли б збільшити свої обсяги виробництва. Але цього не було зроблено”.

Серед причин підвищення називають невдоволення нафтових компаній введенням ліцензування їхньої діяльності та створенням пільг для виробників біопалива.

Але, за словами віце-президента Агентства з відновлюваної енергетики Андрія Конеченкова, ніяких пільг на виробництво біопалива не існує. Щоправда, від грудня минулого року в Україні діє програма з розвитку біодизелю в Україні. Проте, як твердить Андрій Конеченков, вона передбачає незначне фінансування наукових досліджень у галузі виробництва біопального. Експерт вважає, що навіть якщо в Україні і почнуть виробляти біодизель, то потрібно буде багато років, щоб він реально став замінником традиційних нафтопродуктів.

Не потрібно боятися біопалива

В Україні споживається близько двох мільйонів тонн дизельного пального щороку.

Андрій Конеченков: “Ніяких пільг не треба, тому що виробляти біодизель економічно значно доцільніше, ніж використовувати традиційне пальне. Те, що ми імпортуємо, – одна причина, по-друге, це вплив на екологію(біопаливо значно менше впливає на екологію, ніж традиційне пальне), і по-третє – це досить проста, відносно дешева технологія з використанням місцевих енергоресурсів”.

Урядовці ситуацію довкола можливого підвищення цін на пальне з наступного місяця не коментують.

Від “Аратти”: а які коментарі, власне можна очікувати від “більшовиків”-проффесіоналів?

Судячи із стандарту брехні, який склався, чергове підвищення цін, яке неминуче станеться, урядовці видадуть за своє досягнення та благо для громадян. Мовляв, у інших - пальне ще дорожче і зарядять на вуха локшину на тему ф'ючерсних контрактів на світлу нафту. Зрозуміло, це брехня. Але - зрозуміло, для тих, хто знає скільки коштує бензин у Мюнхені, Глазго чи Сан-Франциско.

Коли опозиція та журналісти поинформують пересічного виборця про те, що урядовці дещо “помиляються”, буде запущена резервна пропагандистська мулька: у підвищенні цін винна опопзиція, мовляв все це зробили Тимошенко та Єхануров, коли були прем'єрами. Може додадуть “перцю” - будуть публічно доводити, що передумови для цінової війни уряду проти населення створила ЄЕСУ, ще за часів Лазаренка.

Смішно? Думаю, що після візиту до крамниці чи на ринок - настрій не покращується.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.