Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Закрите антикризове засідання парламенту було б зневагою до суспільства

Влада 5219 переглядів

Опубліковано - 12.12.2013 16:32 | Всі новини | Версія для друку

Закрите антикризове засідання парламенту було б зневагою до суспільства
Закрите антикризове засідання парламенту було б зневагою до суспільства
Микола Томенко заявив, що за сьогоднішніх обставин засідання парламенту у такому форматі було б зневагою до людей, які чекають від політиків відповідної реакції на ситуацію, що склалася в країні, та тих рішень, які гарантуватимуть європейськість та демократичність України,

Реагуючи на пропозицію Партії регіонів, зокрема, Голови регламентного комітету Володимира Макеєнка провести закрите засідання парламенту з питання врегулювання політичної ситуації в Україні, народний депутат Микола Томенко заявив, що за сьогоднішніх обставин засідання парламенту у такому форматі було б, перш за все, великою зневагою до людей, які чекають від політиків відповідної реакції на ситуацію, що склалася в країні, та тих рішень, які гарантуватимуть європейськість та демократичність України, передає прес-служба нардепа.

Він нагадав, що опозиція наполягає на публічному, відкритому характері круглого столу між владою та опозицією за участі громадських та міжнародних посередників. Тому, за словами Миколи Томенка, було би абсолютно протиприродно, щоб опозиція підтримала ідею засідання ВР у закритому режимі — без журналістів, прямої трансляції тощо.

“Коли мова йде про долю країни, кожен народний депутат, коли він обирався до ВР, розумів, що йдеться про публічну діяльність і треба нести відповідальність за свої дії, висловлювання, вчинки та ін. Врешті-решт, нам треба привести у відповідність ситуацію з великою кількістю так званих „хитрих“ депутатів (особливо з Партії регіонів та позафракційних), які на округах „рвуть сорочку“ за пенсіонерів, але не голосують за зменшення пенсійного віку, які висловлюють шалене незадоволення діями „Беркуту“, але не голосують за те, щоб Уряд або хоча би Міністр внутрішніх справ пішли у відставку, які обіцяють своїм виборцям забезпечити бодай лікування Юлії Тимошенко, але не голосують за це у парламенті. Цих „хитрих“, я б сказав, „переляканих“ депутатів або треба не обирати більше на депутатство, або вони повинні свої „мужні“ заяви перед виборцями привести у відповідність зі своїм голосуванням у парламенті”, — заявив Микола Томенко.

На його переконання, засідання парламенту на наступному тижні можуть відіграти важливу роль у виході з суспільно-політичної кризи в Україні. Але цілком очевидно, що парламентські засідання повинні мати відкритий характер, і всі громадяни України повинні знати, як діють не лише фракції, а й кожен депутат у Верховній Раді, наголосив Томенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.