Аратта - На головну

7 листопада 2025, п`ятниця

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада Європи розгляне сьогодні ситуацію в Україні

Світ навколо нас 5568 переглядів

Опубліковано - 20.01.2014 12:54 | Всі новини | Версія для друку

Рада Європи розгляне сьогодні ситуацію в Україні
Рада Європи розгляне сьогодні ситуацію в Україні
Рада Європейського Союзу з питань зовнішніх відносин на засіданні в понеділок, 20 січня, має намір обговорити ситуацію в Україні, повідомляє верховний представник ЄС з закордонних справ Кетрін Ештон.

"Ми пильно стежимо за розвитком ситуації в Україні. Ми знаємо, що Янукович сказав, що сьогодні відбудуться переговори щодо розв’язання політичної кризи. Ми сподіваємося, що вони відбудуться і подивимося, яким буде їхній результат", - сказала вона журналістам у Брюсселі.

Крім того, Кетрін Ештон заявляє, що заплановані на сьогодні переговори влади й опозиції в Україні після нічних заворушень в Києві є позитивним рухом вперед.

"Ми стежимо дуже пильно за подіями в Україні в останні кілька днів. Я бачу, що президент Янукович збирається говорити з лідерами опозиції. Я сподіваюся, що це позитивний рух вперед", - сказала вона перед початком засідання.


Президент України Віктор Янукович доручив секретарю ради національної безпеки і оборони Андрію Клюєву створити робочу групу з представників адміністрації президента, уряду та опозиції, яка займеться вирішенням кризової ситуації в країні.

Лідер Батьківщини Арсеній Яценюк заявив, що президент подзвонив йому особисто і запропонував сісти за стіл переговорів.

Другий день на вулиці Грушевського триває протистояння правоохоронців з мітингувальниками, яке почалося в неділю після того, як мітингувальники намагалися прорватися в оточений правоохоронцями урядовий квартал. За фактом подій відкрито кримінальне провадження за статтею 294 КК України - "масові заворушення". Міліція повідомила, що затримала вже понад 20 осіб.

Опозиція відхрестилася від атаки мітингувальників на правоохоронців, один з лідерів опозиції Віталій Кличко в неділю намагався зупинити зіткнення на Грушевського. При цьому об’єднання Правий сектор підтвердило свою участь у подіях біля стадіону Динамо в Києві.

У понеділок вранці кілька десятків людей у масках з імпровізованими щитами намагалися прорвати кордон спецназівців біля стадіону імені Лобановського. Правоохоронці застосовували проти мітингувальників шумові гранати і стріляли з пневматичної зброї.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.