Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардеп Олійник зізнався, що не рахував руки колег під час ухвалення скандальних законів

Влада 5320 переглядів

Опубліковано - 21.01.2014 15:33 | Всі новини | Версія для друку

Скандальне голосування
Скандальне голосування
Один з авторів скандальновідомого закону про наклеп та екстремізм, який розкритикували ЗМІ і представники світової спільноти, регіонал Володимир Олійник підтвердив, що не рахував підняті руки під час голосування у ВР.

Про це він заяивив в ефірі "Громадського ТБ"

За його словами, до лічильної комісії ВР, яка встановлювала результати голосування за скандальні закони, входили представники Партії регіонів і КПУ.
Олійник каже, що представники опозиції відмовилися долучатися до роботи.

Але він вважає комісію легітимною, тому що там був кворум.

"В тих умовах, коли почали заважати голосувати навіть особисто підняттям рук, ми пішли по принципу, які фракції підтримують це рішення", - сказав Олійник.

"І фракція комуністів і їх лідер сказали: всі ми підтримуємо рішення, це 32 депутати і лідер фракції ПР, що 203 плюс там ще позафракційні. Таким чином це була та кількість депутатів, яка попередньо дала згоду підтримати рішення", - зазначив він.

Таким чином, визнав регіонал, рішення приймалося на базі двох фракцій.

Олійник запевняє, що кожен депутат персонально поставив підпис, який підтверджує його голосування.

"Якщо ви мені покажете, що депутат неперсонально голосував, я маю на увазі відмовився від свого голосу, це може бути предметом розгляду нашої комісії", - сказав він.

За словами Олійника, депутати, які були всі в залі, працювали в тих умовах, які створила опозиція.
На зауваження журналіста, що ПР сама вдавалась до блокування парламенту, Олійник сказав, що блокування президії ВР і голови ВР у своєму кабінеті " це різні речі".

Він вважає, що голосування пройшло з чітким дотриманням "регламенту України".

"Немає такого, що має вестися персональний підрахунок піднятих рук. Ця процедура не унормована регламентом. Я юрист, я себе поважаю. А там, де неунормована, я маю право діяти на вибір нашої комісії", сказав Олійник.

Від "Аратти": в нас виникло питання до юриста-нардепа Олійника: навіщо, виходячи з вашої версії розуміння Регламенту, здійснювати процедуру голосування взагалі? Адже, за вашою логікою, достатньо усних заяв лідерів фракцій.

А гроші, заощаджені на системі "Рада", як полюбляють заявляти ваші колеги-нардепи, спрямувати на покращення бюджетників і інших верств населення.

Чи ми щось не так зрозуміли?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.