![]() |
Вбитий сьогодні вранці Сергій Нігоян - активний учасник Євромайдану |
Молодий хлопець отримав два (за іншою інформацією -чотири) вогнепальних поранення. Як розповів координатор медичної служби штабу національного опору Олег Мусій, він був поранений в голову, шию і груди.
Мобільна бригада медичної служби справила активісту першу медичну допомогу, однак він помер за півгодини. Смерть констатували приблизно о шостій годині ранку.
За словами Мусія, активісту було близько 30 років. Точний вік невідомий, так як він не мав при собі документів. Координатор медичної служби штабу підкреслив, що це перший випадок смерті від кульового поранення під час зіткнень мітингувальників проти влади і міліції.
Близько 7:30 ранку ВВС повідомило, що "до медпункту, де, за словами медиків та активістів, лежить тіло протестувальника із чотирма вогнепальними пораненнями, прибули міліціонер та судмедексперт".
У МВС України наявність трупа на Грушевського підтверджують.
Молодими чоловіком, якого застрелили на вулиці Грушевського є Сергій Нігоян, 1993 року народження.
Про це повідомляють джерела Української правди.
"Це Нігоян Сергій - активний учасник Євромайдану", - сказав співрозмовник.