Аратта - На головну

25 квітня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кличко каже, що домовився про перемир’я з «Беркутом» на час переговорів

Політика 6714 переглядів

Опубліковано - 23.01.2014 13:46 | Всі новини | Версія для друку

Кличко каже, що домовився про перемир’я з «Беркутом» на час переговорів
Кличко каже, що домовився про перемир’я з «Беркутом» на час переговорів
Лідер УДАРу Віталій Кличко заявив мітингувальникам на вулиці Грушевського в Києві, що на час ведення переговорів про можливе врегулювання ситуації, буде оголошене перемир’я із міліціонерами.

Про це, за словами Кличка, він домовився, поговоривши з офіцерами спеціального підрозділу «Беркут» у їхньому розташуванні біля стадіону «Динамо».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, демонстранти погодилися на цю пропозицію.

За словами Кличка, переговори лідерів опозиції й Президента Віктора Януковича мають початися о першій годині дня. За його словами, серед вимог – скасування законів 16 січня і відставка уряду.

Раніше сьогодні Кличко пішов спілкуватися з офіцерами спеціального підрозділу «Беркут» у їхньому розташуванні біля стадіону «Динамо». У супроводі двох людей він пройшов крізь барикаду з запалених автомобільних покришок і рушив до лав «Беркута». У той час тривало активне протистояння між демонстрантами і правоохоронцями. У мітингувальників летіли газові гранати, вони відповідали камінням.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.