Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму висадився «десант» депутатів Держдуми РФ?

Національне питання Регіон: Автономна республіка Крим 8043 перегляди

Опубліковано - 25.02.2014 13:11 | Всі новини | Версія для друку

У Криму висадився «десант» депутатів Держдуми РФ?
У Криму висадився «десант» депутатів Держдуми РФ?
До Криму прибула група членів фракції Ліберально-демократичної партії Росії Володимира Жириновського у Державній думі Росії.

Про це повідомили джерела у Верховній Раді автономії.

Очолює групу голова комітету Держдуми з питань співпраці з країнами СНД Леонід Слуцький. Сьогодні очікуються зустрічі російських депутатів з керівниками кримського парламенту, вони також збираються відвідати Севастополь.

Кримський журналіст Олег Крючков повідомив у Фейсбуці, що пізно ввечері в понеділок депутатів від партії Жириновського в Сімферопольському аеропорту зустрічали члени фракції «Російська єдність» у кримському парламенті Сергій Аксьонов і Сергій Цеков.

Журналіст тезово розповів про те, що заявили російські парламентарі: «Росія починає видачу паспортів за полегшеною процедурою. Росія вимагає виконання умов домовленостей між опозицією і Януковичем. І головне, у разі рішення кримчан на референдумі, або звернення ВР Криму до Росії з проханням про приєднання... Росія розгляне це питання дуже швидко».

«Цеков та Аксьонов м’ялися, говорили про цілісність і фестиваль «Русское слово», – додав Олег Крючков.

У понеділок російські мас-медіа повідомили, що до Державної думи Росії внесений законопроект про поправки, які дозволяють у спрощеному порядку протягом півроку надавати громадянство Російської Федерації жителям України російської національності і членів їхніх родин. Автором ініціативи виступив депутат від фракції ЛДПР Ілля Дроздов.

На початку 2000-х років Росія масово видавала паспорти громадян Абхазії і Південної Осетії. А в момент загострення конфлікту між Тбілісі і Москвою російське громадянство жителів цих регіонів стало одним із ключових обґрунтувань збройного вторгнення Росії на територію Грузії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.