Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент врешті призначив вибори у столиці

Влада Регіон: м.Київ 7905 переглядів

Опубліковано - 25.02.2014 14:36 | Всі новини | Версія для друку

Парламент врешті призначив вибори у столиці
Парламент врешті призначив вибори у столиці
Верховна Рада ухвалила постанову про призначення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради на 25 травня 2014 року.

За постанову народного депутата від «Батьківщини» Володимира Яворівського проголосував 331 народний депутат із 363, зареєстрованих у сесійній залі.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Як зазначив голова Комітету ВР з питань державного будівництва та самоврядування Давид Жванія, Комітет розглядав близько десяти проектів постанов про призначення .виборів у столиці.

Як повідомлялося раніше, «битва за Київ» між владою Януковича і киянами велася не один рік. Оскільки столиця ніколи не підтримувала ні колишнього гаранта, ні його партію, кнопкодави парламенту з фракції ПР не тільки блокували розгляд цього питання у парламенті, а й проголосували законопроект, яким фактично позбавили столичну громаду права мати свій виконавчий орган місцевого самоврядування, ввівши приховану форму президентського правління.

30 листопада минулого року саме за безпосередньої участі намісника Януковича Олексадра Попова було влаштовано першу криваву екзекуцію мирних демонстрантів Євромайдану.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.