Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії не всі підтримують агресію Кремля проти України

Імперія «Совок» 5811 переглядів

Опубліковано - 3.03.2014 11:27 | Всі новини | Версія для друку

У Росії не всі підтримують агресію Кремля проти України
У Росії не всі підтримують агресію Кремля проти України
У Росії члени президентської Ради з прав людини закликали керівництво держави відмовитися від використання в Україні збройних сил.

Згідно зі зверненням, оприлюдненим на сайті ради, після того, як Рада Федерації фактично дозволила Володимиру Путіну вторгнення в Україну, обидві держави опинилася на порозі війни. Тим часом соціологи наголошують, що далеко не всім росіянам такий сценарій до вподоби.

Інформація про напади, заворушення і вбивства на території Криму недостовірна і перебільшена, заявили члени президентської правозахисної ради. Як сказав в ефірі Радіо Свобода член ради з прав людини Андрій Юров, який перебуває у Криму, жертв і поранених серед мирного населення і військовослужбовців (про що йшлося на засіданні Ради Федерації) не було. У правозахисній раді наголосили: використання збройних сил завжди загрожує подальшою ескалацією насильства і масштабними порушеннями прав людини.

У неділю у Москві відбулися акції протесту проти вторгнення в Україну. Спочатку люди зібралися біля будівлі міністерства оборони. І майже відразу мітингувальників почали затримувати. Потім затримання продовжилися на Манежній площі, де зібралися кілька сотень людей. Всього після акцій протесту в Москві, за даними сайту «ОВС-Інфо», затримали 361 людину.

Того ж дня в Москві мітингували і на підтримку наміру Володимира Путіна вводити війська в Україну. Акція, в якій взяли участь переважно представники бюджетної сфери, зібрала до 30 тисяч осіб. Серед прихильників Путіна поліція правопорушників не знайшла.

У Росії також хочуть миру

Соціологічні опитування останнього часу показують, що росіяни, з одного боку, в більшості своїй хотіли б приєднання Криму, а з другого – проти війни з Україною. Про це розповів керівник відомої соціологічної служби «Левада-центр» Лев Гудков.

«Можу сказати, що абсолютна більшість схвалила б приєднання Криму до Росії у разі референдуму. Й одночасно 70 і більше відсотків росіян в опитуваннях проти застосування військової сили в Україні. Люди хочуть все-таки деякого миру і спокою», – зазначив він.

За словами Льва Гудкова, останні опитування свідчать, що росіяни – так само, як і українські громадяни – нетерпимі до корумпованої влади. І саме проектування цього питання на свою країну змушує частину з них виступати проти втручання в справи України, що повалила режим Януковича.

Але важливим, на думку Гудкова, є і вплив державної російської пропаганди, чинити спротив якій нині може лише невелика частина суспільства. «Аналогії тут між власною владою і владою Януковича дуже прозорі і вони теж зберігаються. Але чинити опір ось цій потужній пропаганді, що грає на дуже важливих точках національної свідомості, – масова свідомість в Росії не володіє цим імунітетом», – додав соціолог.

Тим часом глави областей, прикордонних із Україною, заявили про заходи, вжиті з огляду на останні події. Так, білгородський губернатор Євген Савченко сказав в інтерв’ю каналу «Росія-24», що «по області бродять натовпи озброєних людей, які невідомо звідки взялися, влаштовують різні провокації». А глава Ростовської області Василь Голубєв оголосив, що в районах, які межують з Україною, всі оперативні служби переведено на цілодобовий режим роботи.

Як стало відомо, у неділю відбулася телефонна розмова президента Росії Володимира Путіна й канцлера Німеччини Ангели Меркель. Російський президент наголосив на адекватності своїх дій у Криму, водночас, за даними речника Меркель, погодився на пропозицію створити «контактну групу», що мала б на меті полегшити діалог щодо кризи в Україні. Ангела Меркель під час телефонної розмови закликала Путіна поважати територіальну цілісність України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.