Аратта - На головну

26 грудня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ЄС обговорюють можливі санкції проти Росії

Світ навколо нас 5210 переглядів

Опубліковано - 3.03.2014 20:39 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС обговорюють можливі санкції проти Росії
В ЄС обговорюють можливі санкції проти Росії
В ході консультацій, які наразі проходять в Брюсселі, представники країн Євросоюзу мають намір узгодити єдину позицію щодо кризи в Україні. В ЄС також обговорюють перспективи запровадження санкцій проти Москви.

Міністри закордонних справ країн ЄС на позачерговій зустрічі в Брюсселі мають намір узгодити спільні кроки щодо конфлікту в Україні.

Євросоюз засуджує російську інтервенцію в Криму, але сподівається, що кризу ще можна врегулювати мирним шляхом. У заяві, проект якої в понеділок, 3 березня, обговорювали 28 міністрів, йдеться про те, що ЄС погрожує ввести санкції проти Москви, якщо Кремль і надалі використовуватиме війська в Україні, передає dpa. Окрім цього, Євросоюз може заморозити перемовини щодо безвізового режиму між ЄС та Росією.

"Принципово важливо, щоб європейці виступили з єдиною позицією", - заявив голова французького зовнішньополітичного відомства Лоран Фабіус перед початком консультацій.

Проти запровадження санкцій виступив, наприклад, його австрійський колега Себастіан Курц. "Мені здається, що зараз ми повинні дати шанс діалогу", - цитує його слова інформаційне агентство AFP. За словами Курца, потрібно робити ставку на перемовини в рамках міжнародних організацій, наприклад, ОБСЄ, членом якої є Росія.

Люксембурзький міністр закордонних справ Жан Ассельборн розкритикував позицію російської влади, яка виправдовує своє військове втручання захистом російськомовних громадян. "Права російськомовного населення в Україні можна захищати іншими способами, а не зброєю", - заявив він.

Як очікується, в зв’язку з ситуацією в Криму в четвер, 6 березня, в Брюсселі має пройти позачерговий саміт глав держав і урядів країн Євросоюзу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.