Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович “покращив” державний борг до 800 млрд. грн

Економіка 9132 перегляди

Опубліковано - 27.03.2014 12:22 | Всі новини | Версія для друку

Янукович “покращив” державний борг до 800 млрд. грн
Янукович “покращив” державний борг до 800 млрд. грн
В країні дефіцит держкоштів становить 289 млрд гривень, що практично дорівнює сумі держбюджету на поточний рік.

Про це повідомив прем’єр Арсеній Яценюк, виступаючи перед парламентом.

За його словами загальний обсяг держборгу України перевищує 800 мільярдів гривень і становить 53% ВВП.

Також, за його словами, діра в державному бюджеті країни становить 289 млрд гривень.

"Нам в 2014 році бракує 289 млрд гривень, що практично дорівнює сумі державного бюджету на поточний рік", - сказав Яценюк.

Прем’єр зазначив, що в подібній ситуації компанія або юридична особа оголошує про своє банкрутство. За його словами, пакет реформ, який пропонує уряд, дозволить цього не допустити.

Раніше повідомлялося, що МВФ на робочому рівні домовився з Україною про надання програми міжнародної допомоги на 27 мільярдів доларів. Виділення першого траншу від Міжнародного валютного фонду Україні очікується в квітні 2014 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.