Аратта - На головну

26 червня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МВС повідомляє, що на Донеччині захоплено п’ять адмінбудівель

Національне питання Регіон: Донецька область 8075 переглядів

Опубліковано - 14.04.2014 14:34 | Всі новини | Версія для друку

Захоплення райвідділу МВС у Горлівці
Захоплення райвідділу МВС у Горлівці
У Донецькій області сепаратисти утримують 5 адміністративних будівель.

Про це повідомили в обласному ГУ МВС України.

"Наразі у Донецькій області склалася така ситуація: у Донецьку мітингувальники продовжують утримувати будівлю обласної державної адміністрації, в Маріуполі - адмінбудівлю міськвиконкому. Захопленими залишаються приміщення Краматорського та Слов’янського міськвідділів міліції. Сьогодні захоплено Горлівське міськуправління міліції", - зазначили в облуправлінні.

За даними ГУМВС, у цей час мітингувальники намагаються зайняти також Єнакіївський міськвідділ міліції.

"Інші міліцейські підрозділи області працюють у штатному режимі", - заявили в ГУМВС.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.