Аратта - На головну

6 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Місія ООН не знайшла фактів порушень прав росіян в Україні

Світ навколо нас 4675 переглядів

Опубліковано - 15.04.2014 17:52 | Всі новини | Версія для друку

Місія ООН не знайшла фактів порушень прав росіян в Україні
Місія ООН не знайшла фактів порушень прав росіян в Україні
Управління верховного комісара ООН з прав людини відкидає звинувачення у порушенні Україною прав росіян.

Про це йдеться у доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), повідомляє МЗС України.

Доповідь про ситуацію у сфері прав людини в Україні підготовлено за підсумками візитів в Україну помічника генсекретаря ООН Івана Шимоновича і перших тижнів роботи моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Її оприлюднено у вівторок.

"У документі переконливо відкидаються звинувачення у порушеннях в Україні прав російської меншини, які слугували приводом для військової агресії Російської Федерації проти нашої держави та анексії АР Крим", - зазначає МЗС.

У документі наводяться докази невідповідності кримського псевдореферендуму стандартам у сфері прав людини, зокрема щодо свободи обміну думками з громадських і політичних питань, свободи ЗМІ та доступу до інформації, а також захисту прав журналістів.

Також у доповіді наводиться інформація щодо порушень прав жителів півострова внаслідок російської окупації.

Найбільш вразливими громадами АРК визнано кримських татар та українців, які змушені через залякування, відсутність безпечного середовища та утиски їхніх прав і свобод залишати власні домівки.

У документі повідомляється про зовнішнє втручання у розвиток ситуації, зокрема про участь у протестах і сутичках осіб, які прибули з Росії.

Як відомо, Росія з метою виправдати свою збройну інтервенцію в Україну неодноразово заявляла про утиски російської та інших нацменшин в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.